Vaterpolo Evropsko prvenstvo

Pad u posljednjoj četvrtini ostavio naše kadete bez borbe za medalju

Naša kadetska vaterpolo reprezentacija poražena je od Grčke 12:11 u meču četvrtfinala Evropskog prvenstva na Malti.

Propustili su veliku šansu izabranici Milana Ćirovića jer su u završnici treće četvrtine vodili 11:8.

Međutim, do kraja naši momci nisu dali nijedan gol, primili su četiri, pa su Grci otišli u borbu za medalju.

Meč je odlučio pogodak Andreasa Almirasa, minut i po prije kraja.

Neđo Baštrica dao je tri, a Vladan Vukićević dva gola za Crnu Goru.

U grčkom timu po tri pogotka za Almirasa, Spahitsa i Matiopulosa.

Bijela
Bijela

Opet zona zadnja četvrtina?
Izgubljeno zlato kao u Prag…

...
...

Gledao sam utakmicu, bilo je izjednačeno do sredine treće četvrtine kad smo se odljepili na tri gola, a Grci do kraja iste smanjili na dva gola.Ulazimo u poslednju četvrtinu potpuno bezopasni po go protivnika nadajući se da mozemo odbraniti rezultat.Moram istaći sjajnog golmana koji je izvodio prave bravure na golu naše reprezentacije i posebno mi je njega žao sto nismo… Više »

Nebitno Totalno

Ima li neko iz stručnog štaba da se zapita, kako je moguće izgubiti već dobijenu utakmicu? Zašto se ne prizna greška, ako su je svjesni?