Vaterpolo

Sjajni Primorac u četvrtfinalu Evrokupa

Vaterpolisti Primorca plasirali su se u četvrtfinale Evrokupa.

U posljednjem kolu turnira u Marseju Kotorani su savladali Primorje iz Rijeke 16:11.

Vodila je ekipa Petra Vica tokom cijelog meča, ali su Riječani uspijevali da u nekoliko navrata smanje na gol zaostatka.

Meč je definitivno prelomljen u posljednjoj četvrtini kada je Primorac sa tri uzastopna gola poveo 14:9 i više nije bilo dileme.

Do kraja je sastav Primorja smanjio zaostatak, ali nije uspio da ugrozi trijumf crnogorskog kluba.

Blistao je Damir Crepulja sa pet golova, Marko Gopčević dao je četiri, a Marko Ivanković tri pogotka.

Pored Primorca našu zemlju će u nastavku Evrokupa predstavljati i Jadran iz Herceg Novog, koji nije uspio da se plasira u Ligu šampiona.

lllllllll=
lllllllll=

Da su igraci Primorca slozni sto nisu, pa da nijednu utakmicu ne zaigraju za Crnu Goru dok im drzava ne napravi bazen….SRAMOTA !