Vaterpolo Regionalna liga

Važna pobjeda Budve, trijumf Jadrana, poraz Primorca

Vaterpolisti Jadrana opravdali su ulogu favorita – u posljednjem meču prvog dijela sezone pitanje pobjednika riješili su nakon osam minuta igre. Šabac našem šampionu nije ni zaprijetio, a do odmora tim iz Srbije postigao je tri gola. Novljani su držali visok ritam, lako su dolazili do šansi za gol i slavili 17:9.

Jadran je sedmim trijumfom samo potvrdio treće mjesto na tabeli iza Juga i Mladosti.

HERCEG NOVI – Bazen Insituta Igalo. Gledalaca: 400. Igrač više: Jadran Carine 8-8 Šabac 3-2. Rezultat po četvrtinama: 4:1, 3:3, 4:3, 5:3.

JADRAN CARINE: Tešanović, Čagalj 1, Popadić 1, D. Radović 2, Vujović 1, Averka 2, Mijušković 1, F. Gardašević 2, M. Gardašević, Spaić 2, Brkić 1, Petkovi 1, D. Đurović, Vučurović 2.

ŠABAC: Filipović, Savković, Marković 1, Repanović, Radulović 2, Vasić 1, Rogač 4, Ilić, Vasović 1, Tonković, Matković, Velkić 1, Gavrilović, Radulović.

Budva 12 Partizan 9

Budva je silno počela i završila meč. Igrači trenera Draga Pejakovića u prvih osam minuta postigli su pet golova, primili jedan i najavili važan trijumf za ostanak u eliti Regionalne lige.

Pokušali su Beograđani da zaprijete u finišu treće četvrtine, primakli su se na dva gola minusa (10:8), ali Nikola Milardović (igrač više) na četiri sekunde prije kraja bio precizan za ,,plus 3“.

U posljednjoj četvrtini oba tima postigla su po gol.

Savo Ćetković bio je rspoložen sa pet golpva, a gol manje dao je Milardović.

BUDVA – Bazen ,,Dragan Trifunović“. Gledalaca: 100. Igrač više: Budva 11-5, Partizan 9-5. Rezultat po četvrtinama: 5:1, 2:2, 4:5, 1:1.

BUDVA: Lazović, Petrovski, S. Ćetković 5, Kovačević 1, D. Dragović, N. Dragović, Ivović, Vukmirović, Ivanović, Milardović 4, P. Ćetković 1, Franeta 1, Mandić, Korać.

PARTIZAN: Bulajić, Gbadamasi 4, Barač, Nešić, Smiljević 1, Andrin, Radanović 1, Mitrović, Vićković 2, Kujović, Jakšić, Mitrović 1, Vlahović, Banović.

Mladost 15 Primorac 2

Primorac je porazom ušao u novu godinu, najmlađi tim u Regionalnoj ligi nije mogao puno da pokaže u gostima kod šampiona iz Zagreba. Mladost je na krilima reprezentativaca lako riješila pitanje pobjednika.

ZAGREB – Gradski bazen. Gledalaca: 150. Igrač više: Mladost 5-3, Primorac 1-0. Peterci: Mladost 4-1, Primorac 1-1. Rezultat po četvrtinama: 3:0, 4:1, 4:1, 4:0.

MLADOST: Marcelić, Radu, Miloš 4, Biljka 1, Dašić 2, BAjić 1, Bukić 4, Lazić, Buven 1, Azulović 1, Kunac, Kharkov, Jurlina, Vrlić 1.

PRIMORAC: Isljamović, Dršković, Baštrica, Gopčević, Mačić, Sekulić, Stanojević, Vukotić, Perković, MIlić 1, Matković, Rajhel, Ćetković, Adžić 1.

Veliki mali
Veliki mali

Ajmo Primorac,valjda će biti bolje!
Valjda će se okončati nekad i ova trakavica od transformacije kluba i obnove bazena!
2022.je sto godina kluba!
Do tada treba klub Vratit na svije mjesto!
Resetiran u svakom pogledu!

Vaterpolooo
Vaterpolooo

Jadni Primorac😳 ima li ko da napise sto se desava sa Primorcem?? Jel ga preuzela opstina ker igraci nisu primili plate pola godine??? Nije cudo da ovako igraju,putuju u Bd na treninge i na utakmice,a para nigdje!