Muzika film i TV

Francuska pjevačina sa Eurosonga nezasluženo u sjenci: Počelo je sa suzama, a završilo sa rekordom

Sliman; Foto: Corinne Cumming - EBU

Francuski predstavnik na Eurosongu, fenomenalni pjevač Sliman nezasluženo je ostao u sjenci mnogih skandala i rezultatski bolje kotiranih učesnika.

Sliman je pjevao “Mon Amour” i osvojio je sjajno četvrto mjesto.

Na Eurosongu se predstavio onako kako bi i trebalo da bude – demonstrirao je raskošne vokalne mogućnosti i bez skandala završio svoju misiju.

Sigurno je zaslužio bolji plasman, a nakon avanture u Malmeu imao je samo razloge za sreću.

“Prošao sam kroz najluđe iskustvo u životu… Sa svojim timom sam dao sve što sam imao. Prošli smo kroz trenutke sumnje, nade, ali što je najvažnije, krajnje radosti. Napisao sam pjesmu ‘Mon Amour’ sa suzama, a danas, sa srcem ispunjenim ljubavlju i svjetlošću, kažem – hvala. Ljubav uvijek pobjeđuje”, napisao je Sliman na Instagramu.

I to nije sve. Nagrada ga je sačekala u domovini.

“Mon Amour” postala je najstrimovanija francuska pjesma u istoriji na Spotifaju u roku od 24 sata, sa preko dva miliona strimova širom svijeta.

Sliman je, zapravo, pobjednik!

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели SLIMANE (@slimane)

Send this to a friend