Muzika film i TV

Nebinarni Nemo se konačno probudio: Ovo nije bio samo san?

Nemo

Prvi put nakon pobjede na Eurosongu pratiocima na Instagramu obratio se Švajcarac Nemo.

Nebinarni pobjednik objavio je fotografiju na kojoj vidimo kako leži na travi i gleda u nebo.

Još ne može da vjeruje da je minule nedjelje u Malmeu postao aposlutni vladar muzičke Evrope.

Pjesma “The Code”, odlukom žirija, zasjenila je Baby Lasagnu i “Rim Tim Tagi Dim” – makar je tako u rezultatskom smislu.

Publika je podržala Hrvata, ali žiri je presudio.

“Probudio sam se i to nije bio samo san? Još uvijek mi je teško da ohladim glavu, tako je posljednjih nekoliko nedjelja. Toliko se toga dogodilo i trudim se da sve opišem riječima. Biti usred ovog haosa i pronaći najljepšu zajednicu punu ljubavi, radosti i empatije zauvijek će oblikovati moj pogled na život”, napisao je Nemo na Instagramu.

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Nemo (@nemothings)

Svjestan je da sam ne bi mogao da pobijedi.

“Hvala od srca mom divnom, vrijednom timu, tolikom broju novih prijatelja i svima vama što ste slušali moju priču, što ste mi dali toliko snage i što ste mi pokazali da će ljubav uvijek biti najjača snaga u ovom svijetu”, zaključio je Nemo.

Send this to a friend