Showbiz Ima dva sina

Sia otkrila da je usvojila dvoje djece

Australijska kantutorka Sia, otkrila je u posljednjem intervjuu da je usvojila dvoje djece. Ona je za The Morning Mash-Up kazala da je pružila dom dvojici momaka od po 18 godina.

“Prošle godine usvojila sam dvojicu osamnaestogodišnjaka. Sada imaju 19 i volim ih”, rekla je Sia.

Momci su iz prihvatilišta otišli u njen dom i pjevačica ih je spasila moguće teške sudbine koja nerijetko zadesi djecu koja prerastu boravak u prihvatilištu, a ne budu usvojena.

Otkrila je da momci sada borave u karantinu s njom i da im to teško pada, ali rade zanimljve stvari i da uče.

Sia je u februaru najavila da će u septembru izaći mjuzikl na kojem je radila, ali i nova dva albuma.

Send this to a friend