“Tobdžije” su posao završile u prvih 45 minuta kada su Žiru, a potom i Remzi zatresli mrežu ekipe iz Birmingema.
Pokušali su da se vrate u meč domaći u nastavku, stvorili nekoliko solidnih prilika pred golom Čeha, ali je mreža Arsenala ostala netaknuta.
Igrom ekipe iz Londona komandovao je Mesut Ozil, koji je sjajnom asistencijom poklonio pogodak Aronu Remziju.
Ekipa Arsena Vengera je sama na vrhu sa bodom više od Mančester sitija i Lestera, koji će sjutra veče od 21 sat dočekati Čelsi.



