Srpski stručnjak smatra da je njegova ekipa trebala da pobijedi da nije bilo sudijskih grešaka.
“Razumijem nervozu navijača i njihovo nezadovoljstvo jer nismo pobijedili, ali treba da znaju da su nam u ovoj utakmici dva regularna gola poništena. Nikada ne kritikujem sudije, ali ovo nisam mogao da prećutim. Žestoko smo oštećeni u posljednje dvije utakmice, a naročito protiv Verone”, rekao je Mihajlović.
Poslije podjele bodove sa ekipom iz grada ljubavi, fudbaleri Milana se nalaze na sedmoj poziciji sa 25 bodova.
Od vodećeg gradskog rivala Intera imaju 11 bodova manje.



