Francuski Marselj objavio je da se uvećao broj fudbalera tog kluba koji su zaraženi virusom korona.
Potvrđena su tri nova slučaja, pa sada slavni klub sa Velodroma ima osmoricu pozitivnih na Covid-19.
Prošlog vikenda Marsej je u prvom kolu francuskog prvenstva trebalo da ugosti Sent-Etjen, ali je ta utakmica odložena za 17. septembar.
U Ligi 1, osim u Marseju, zaraženih koronavirusom ima i u Nimu, Monpeljeu, Lansu, Nici, Anžeu, Monaku i Brestu.




Haha, psg likes this..
kako sad slave u Pariz..😀😀