Showbiz

Harala je modnim pistama: Napustila karijeru i sada živi u Los Anđelesu sa biznismenom iz Crne Gore

Prelijepa Ivana Kukrić davnih godina bavila se modom, a potom je odlučila da piste Beograda zamijeni inostranim, pa se preselila u Ameriku.

Ivana je godinama bila među najtraženijim fotomodelima, ali se posljednjih godina rijetko pojavljuje u javnosti.

Živi u Los Anđelesu sa izabranikom, crnogorskim biznismenom Ivanom Bajkovićem, kojeg nikada nije predstavila javnosti.

Ova ljepotica i njen partner ljubavnu vezu otpočeli su prije više od pet godina, a uspjeli su da je sačuvaju uprkos tome što su često bili razdvojeni.

“Ja sam već udata, ali to nisam željela da dijelim sa javnošću. Bitno mi je da imam neku privatnost i detalje koje čuvam i dijelim samo sa najmilijima”, rekla je svojevremeno Ivana, prenosi Kurir.

Inače, lijepa manekenka porodila se u novembru 2018. godine i par je ćerki dao ime Hana.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Lidija
Gost
Lidija

Kako su pojedini ljudi zli 😐. Šta vas briga gde ko živi i da li joj je muž imućan. Sama se ne eksponira, nego mediji pišu o njoj. Živela u Njujorku ili Budvi, to je njena stvar. Možda živi na obe adrese, šta vas to tangira. Da je žena lepa, lepa je, da li joj fali 22kg i to je… Više »

Med i mlijeko
Gost
Med i mlijeko

Živi u Bd sa svojim “biznismenom”…ona je propala manekenka kao sto ce i on brzo biti propali biznismen

TV_EU
Gost
TV_EU

…a on je dužan i ne vraća te dugove godinama , divan biznismen !

Marko
Gost
Marko

Bajko je multimilioner pa ima za ovu

Milija
Gost
Milija

fali joj 10-15 kg

Send this to a friend