Politika

Spajić se žali da je iscrpljen i fizički i psihički

Milojko Spajić

Ministar finansija i socijalnog staranja Milojko Spajić kazao je da se osjeća iscrpljeno i psihički i fizički poslije desetočasovnog učešća u radu Skupštine Crne Gore. Spajić je poručio da od pojedinih poslanika osjeća ogromnu količinu mržnje i mediokriterstva.

“Sjedim u kancelariji ministarstva i rezimiram dan. Slušajući neprestano 10h (sa dvije wc pauze koje su slavodobitno obznanjene) a od pojedinih – ogromnu količinu mržnje, mediokriterstva, pretjerano naraslog ega- iscrpljen sam, i psihički i fizički”, napisao je Spajić.

Ministar je poručio da tek sada nema predaje.

“Crna Gora će zauvjek trajati, biti zemlja normalnih ali izvanrednih ljudi, i ja ću dati svoj maksimum da se to ostvari. Sve civilizovane razgovore ću da vodim, ali nema kompromisa sa nivoom deficita i time budućnošću ove države”, objavio je Spajić na Twitter-u.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
BBBB
Gost
BBBB

Uh i ja sam umoran od vas,najvise psihicki

Cuca
Gost
Cuca

Za toliku platu treba da radis ,jes da ti nista ne radis,bar 24h.

Ivan
Gost
Ivan

Nisi još što ćeš biti iscrpljen i ponižen od ovih koji su te glasali

Progres
Gost
Progres

Ma relaksirano ministre, opušti se…

Ana
Gost
Ana

A koliko je tek narod umoran i iscrpljen od tebe i tvojih experata

Emanon
Gost
Emanon

Hahahaha, dobro me nasmejaste. Zali Boze kakva nam je bivsa i sadasnja vlast.

Anonimus
Gost
Anonimus

Misli covjek da ministar treba da ima samo ideje a on uglavnom ima pogresne!Nedaj boze da nam ti kreiras buducnost!

Kimms
Gost
Kimms

Ovo je sramota ko je ministar. Ustao je pet puta da govori i iscrpljen je. Očekivao je izgleda hvalospjeve što se budžet donosi u maju.

Zabjelo
Gost
Zabjelo

Od teretane iscrpljen

Hunter
Gost
Hunter

Puna podrska 🇲🇪🇪🇺👏

delboj
Gost
delboj

Navika je da radi po po ure dnevno.

Tata
Gost
Tata

Iscrpi se i onaj sto kopa kanal na 40 stepeni za 15 20e dnevnicu, a ti uzmes 2000 3000e mjesecno i jos bi da si reljaksira, a isto posao radite, samo sto onaj gospodin za tebe iskopa koristan kanal, a ti kopas kanal u koji guras drzavu apostolu

Boki
Gost
Boki

Stavio si ti proviziju od 20 milki u dzep, lako ti je sad.

Magap
Gost
Magap

Jak je on, ide u teretanu 🤷‍♂️🙄

Zzzzzzzzzz
Gost
Zzzzzzzzzz

Pobro presjedink dnevo u prosjeku radi 12h… a vi munje ne mozete 8h radno vrijeme..

Doxford
Gost
Doxford

Ma sto kazes,evo najezih se..Kad ne znas da igras..izadji

Pgcg
Gost
Pgcg

Nijeste vi za ovo.Batalite se rabote da pocinemo i mi i vi.

Njanjanja
Gost
Njanjanja

Kako je tek nama

Sasa
Gost
Sasa

A sto si mislio ,da sjednes u fotelju i lako cemo…

Jel piso Mišo
Gost
Jel piso Mišo

Bogomi ti se vidi, no ti daj ostavku i odmaraj.

Posmatrac
Gost
Posmatrac

A dobar je lik. Retko kad pohvalim poloticku scenu osim kad vidim da neko je ok i radi iz dobrih namera a ne samo iz interesa

Zeljko
Gost
Zeljko

Moj dobri ministre,ja svaki treci dan radim na jednom miestu po 24 h bez prekida za 330 eura,tako vec sedam godina bez dana odmora.
Nesto mi bi bilo milije taj vas posao za1500 eura,pa nek me mrzi ko oce,ovako za ovih 330 mrzim sam sebe jer od toga ne moze da mi zivi porodica.ako ste za razmjenu posla,javite se.😃

Milan
Gost
Milan

Gubi utakmicu od Sergeja 🥲🥲🥲

Razum
Gost
Razum

Sad ćeš na odmor posle 21.05. Ne śekiraj se ništa

Nikola
Gost
Nikola

Koja sprdnja od ovog lika 🤣

Boris
Gost
Boris

Rece li Medo da podnosi krivicnu prijavu protiv ovoga? Privatno sklapao ugovore u ime drzave🤣🤣🤣retardinjo

Mrgud
Gost
Mrgud

Nemoj da te nervira Medojević.On je 30 godina stalno gledao lijevo pa se tako ukočio i nakon osvajanja vlasti on gleda lijevo jer zbog ukočenosti ne može da se okrene udesno pa mora da kritikuje i dalje ulijevo

rimtutituki
Gost
rimtutituki

Šta mi da kažemo kad tebe odslušamo???Dosta nam je za 10 godina.

Sistem
Gost
Sistem

Sam si u to kolo usao momak. Ko s df-om tikve sadi…

Nino
Gost
Nino

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Houp
Gost
Houp

Ajde ti ekspertu, put pod noge. Previse smo se dduzili sa tobom.

akica
Gost
akica

A što je ovooo braćo moja mila….

Darina
Gost
Darina

Treba da pođeš u neku Banju da se oporaviš psihički i fizički

vax
Gost
vax

gevotica mala

Jelena savojska
Gost
Jelena savojska

Mediokriterstva??????neki novi izraz..ili samo lapsus ministra???

CCCCCC
Gost
CCCCCC

Šta pričaš? stvarate državu kakvu 75 % građana u Crnoj Gori ne želi. Džaba se trudiš!

Obraz
Gost
Obraz

Zasluzio si jedan duziiiiii odmor

🇲🇪Bernini🇲🇪
Gost
🇲🇪Bernini🇲🇪

Skokni do teretane u pauzi da se relaksiraš malo!

Mara
Gost
Mara

Vrijeme je da se povuces sto ti je najpametnije

Mrgud
Gost
Mrgud

E pa gospodičiću izabrao si pogrešno društvo da braniš Crnu Goru

Mina
Gost
Mina

Potpuno si u pravu, nije covjek znao namjere DF , druzine koja sluzi drugoj drzavi.Nije Draginja mnogo pogrijesila kada ih je nazvala. ………

amo
Gost
amo

Otežale mu pare od budžeta.

Send this to a friend