Ministar finansija i socijalnog staranja Milojko Spajić kazao je da se osjeća iscrpljeno i psihički i fizički poslije desetočasovnog učešća u radu Skupštine Crne Gore. Spajić je poručio da od pojedinih poslanika osjeća ogromnu količinu mržnje i mediokriterstva.
“Sjedim u kancelariji ministarstva i rezimiram dan. Slušajući neprestano 10h (sa dvije wc pauze koje su slavodobitno obznanjene) a od pojedinih – ogromnu količinu mržnje, mediokriterstva, pretjerano naraslog ega- iscrpljen sam, i psihički i fizički”, napisao je Spajić.
Ministar je poručio da tek sada nema predaje.
“Crna Gora će zauvjek trajati, biti zemlja normalnih ali izvanrednih ljudi, i ja ću dati svoj maksimum da se to ostvari. Sve civilizovane razgovore ću da vodim, ali nema kompromisa sa nivoom deficita i time budućnošću ove države”, objavio je Spajić na Twitter-u.
Ali to je gdje se kali čelik – tek sad nema predaje. Crna Gora će zauvjek trajati, biti zemlja normalnih ali izvanrednih ljudi, i ja ću dati svoj maksimum da se to ostvari. Sve civilizovane razgovore ću da vodim, ali nema kompromisa sa nivoom deficita i time budućnošću ove države
— Milojko Spajić (@MickeySpajic) May 19, 2021




Uh i ja sam umoran od vas,najvise psihicki
Za toliku platu treba da radis ,jes da ti nista ne radis,bar 24h.
Nisi još što ćeš biti iscrpljen i ponižen od ovih koji su te glasali
Ma relaksirano ministre, opušti se…
A koliko je tek narod umoran i iscrpljen od tebe i tvojih experata
Hahahaha, dobro me nasmejaste. Zali Boze kakva nam je bivsa i sadasnja vlast.
Misli covjek da ministar treba da ima samo ideje a on uglavnom ima pogresne!Nedaj boze da nam ti kreiras buducnost!
Ovo je sramota ko je ministar. Ustao je pet puta da govori i iscrpljen je. Očekivao je izgleda hvalospjeve što se budžet donosi u maju.
Od teretane iscrpljen
Puna podrska 🇲🇪🇪🇺👏
Navika je da radi po po ure dnevno.
Iscrpi se i onaj sto kopa kanal na 40 stepeni za 15 20e dnevnicu, a ti uzmes 2000 3000e mjesecno i jos bi da si reljaksira, a isto posao radite, samo sto onaj gospodin za tebe iskopa koristan kanal, a ti kopas kanal u koji guras drzavu apostolu
Stavio si ti proviziju od 20 milki u dzep, lako ti je sad.
Jak je on, ide u teretanu 🤷♂️🙄
Pobro presjedink dnevo u prosjeku radi 12h… a vi munje ne mozete 8h radno vrijeme..
Ma sto kazes,evo najezih se..Kad ne znas da igras..izadji
Nijeste vi za ovo.Batalite se rabote da pocinemo i mi i vi.
Kako je tek nama
A sto si mislio ,da sjednes u fotelju i lako cemo…
Bogomi ti se vidi, no ti daj ostavku i odmaraj.
A dobar je lik. Retko kad pohvalim poloticku scenu osim kad vidim da neko je ok i radi iz dobrih namera a ne samo iz interesa
Moj dobri ministre,ja svaki treci dan radim na jednom miestu po 24 h bez prekida za 330 eura,tako vec sedam godina bez dana odmora.
Nesto mi bi bilo milije taj vas posao za1500 eura,pa nek me mrzi ko oce,ovako za ovih 330 mrzim sam sebe jer od toga ne moze da mi zivi porodica.ako ste za razmjenu posla,javite se.😃
Gubi utakmicu od Sergeja 🥲🥲🥲
Sad ćeš na odmor posle 21.05. Ne śekiraj se ništa
Koja sprdnja od ovog lika 🤣
Rece li Medo da podnosi krivicnu prijavu protiv ovoga? Privatno sklapao ugovore u ime drzave🤣🤣🤣retardinjo
Nemoj da te nervira Medojević.On je 30 godina stalno gledao lijevo pa se tako ukočio i nakon osvajanja vlasti on gleda lijevo jer zbog ukočenosti ne može da se okrene udesno pa mora da kritikuje i dalje ulijevo
Šta mi da kažemo kad tebe odslušamo???Dosta nam je za 10 godina.
Sam si u to kolo usao momak. Ko s df-om tikve sadi…
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Ajde ti ekspertu, put pod noge. Previse smo se dduzili sa tobom.
A što je ovooo braćo moja mila….
Treba da pođeš u neku Banju da se oporaviš psihički i fizički
gevotica mala
Mediokriterstva??????neki novi izraz..ili samo lapsus ministra???
Šta pričaš? stvarate državu kakvu 75 % građana u Crnoj Gori ne želi. Džaba se trudiš!
Zasluzio si jedan duziiiiii odmor
Skokni do teretane u pauzi da se relaksiraš malo!
Vrijeme je da se povuces sto ti je najpametnije
E pa gospodičiću izabrao si pogrešno društvo da braniš Crnu Goru
Potpuno si u pravu, nije covjek znao namjere DF , druzine koja sluzi drugoj drzavi.Nije Draginja mnogo pogrijesila kada ih je nazvala. ………
Otežale mu pare od budžeta.