Svjetski reket broj jedan Novak Đoković danas snimljen na Svetom Stefanu, javile su primorske novine.

Građani koji su se zatekli kad je automobilom naišao Đoković pozdravili su ga aplauzom.
Novak Djokovic u Crnoj GoriSvjetski reket broj jedan danas snimljen na Svetom Stefanu
Posted by Primorske novine on Monday, July 12, 2021
Svjetski reket broj jedan Novak Đoković danas snimljen na Svetom Stefanu, javile su primorske novine.

Građani koji su se zatekli kad je automobilom naišao Đoković pozdravili su ga aplauzom.
sigurno se oduševio kad je vidio u kakvom je stanju Sveti Stefan, za pola godine potpuno je uništen
Cemu toliko negativnih komentara? Pakost, zloba, zavid..
Crnogorka sam 100 % i za mene postoje dobri i losi ljudi. Unucad su mi Italijani i navijala sam sam za Novaka u finalu Vimbldona i drago mi je da je u Crnoj Gori. Nemojte da vas politika zemlje u kojoj zivite i okolnih zemalja pretvori u hejtere, nije dibro za vase mentalno zdravlje.
Nole, tebe svi vole.
Ali kako te sada hvale, tako će sjutra da te kritikuju.
Tako ti je to.
Voli ga narod u Crnoj Gori
Mogli smo bez njega
A sto ti je to loše učinio ?
Jadno je kad covjek vidi kakvog naroda ima! Idemoooooooo
Nema. Cim je potrosio zalihe paradajza tutanj put kuce.
Njegov narod je u Guču a ne na Sveti Stefan.
Da je vječno nezavisno Kosovo!!!
Novak je dobar čojek. Došlo mu po majci. Nije na oca nidajaki Bog.
Nebitno skroz
Je li donio paradajza i pasteta?
Da ne trazi drzavljanstvo
Rijetko dobar lik. Sto su Tesla i Tito za ponos kao licnosti proslosti, to je on ponos sadasnjosti.
Donio tepih
Grupišu se !!
Idemo breeeee!!!!
Đe ćete? Na Kosovo?
Jadno je koliko ima negativnih komentara…
Ljudi CITAM komentare I nemogu da vjerujem… Pa Djokovic je legenda svih iz ex Jugoslavije Covjek Koji stigne svudje…. HVALA MU STO JE DOSAO U CRNU GORU
..zena mu nosi masku..da ne dobije gubu od ovih što aplaudiraju..jerbo podriguju na luk i ćevape..
E imao si sta vidjet moj Novace!!
Da nece Ceca DO GODINE NA SVETI STEFAN i oni heroji iz BSa? Posto im je izgleda dosadilo da oslobadjaju Kosovo eo 3-4 godine
Paradajs turista nole
Persona non grata
Sto mu ne zabranis da dodje?
mnogo bitniji ljudi su bili gosti svetog stefana pa se nije dizala pompa …tata kamata i sin glumac
….polako doma sandjelima
Ako mislite da im prodate Sveti Stefan dići će se cijela Crna Gora na noge!!!
Koja CG? Zar jos nisi svjestan da si izgubio. Vecina je odlucila. CG je nasa, mozes se osjecati kao u svojoj kuci. Takvi smo mi domacini
Čija vaša? A nemojte tuđe sluge, probale su i veće sile pa zube slomiše! Ne zanosite se!
Nole brat navija za Italiju.
Nevjerovatno
Koja SELJANA sa sve prvim reketom svijeta.
Jadni svetac sa primitivcima .
Seljana najbolji teniser svijeta svih vremena.
Ubicu se, ko mu kaze
Nije dobro sto se mota po CG on i Vlade Divac ,ja im nebi prodao ni lubenicu sa Tuske pijace sumnjivi su.
Briga koga sta bi ti uradio jer nisi u mogucnosti da odlucujes…Sedi di si ni za di si nisi.
Je li popio kafu iz termosa i pivo za jedan evro? Cisto sumnjam bogami, no bjezanija glavom bez obzira! Osvjezilo je. 🤮
Okupljanje Srbijanaca 2021god
Ma on je polutan! Pola Crnogorac a pola Hrvat.A Srbin po izboru.Doće on pameti i postidjeti se šta je izabrao da bude.
Wow, jesu li se slikali?Pitam za drugarice?
Ovo je milo svakom Crnogorcu
I hrvatu
Ne bi me cudilo da kupi Sveti Stefan. Ne radi se sve ovo sa Amanom bez neke. Namijesta Carevic ko njemu odgovara.
Sto da ne I da nam je cast, srpski superstar, kako rece engleski komentator, da si srecan sto si Noletov savremenik
Da kupi teren pa ajde ali hotel. Ma bitno je da je expert u necemu. Kad se svako mesa u posao za koji nije strucan. Btw sto se ne okupa na narodnoj kraljicinoj plazi? Eh licemeri
Šta bi falilo? Za njegove pare svi znamo da su čiste.
Casti sve po hamburger
Sve za 1e
Doša na jaftine ćevape
mislis one Velje Nevolje sto srbi obozavaju
I na njih ce
Dobra reklama za Crnu Goru
Da nece da ga zakupi ?
Je li mu tata bio šnjim?
Nas Crnogorac iz Jasenovog polja.
Nema ti vise Amana druze
Da nece da ga kupi ?
Који цар
Zovu li ga novace ili novake? Salu na stranu, dobra reklama za CG sigurno, ali mislim da se i on razocara kad je vidio na cem je spao sv.stefan ,na rostiljanje I na kafu od euro. Vise nece ni on dolazit kad mu po vas dan smrde cevapi, dim, rostilji, I jos onaj pogled na frikom suncobrane daje taj smek… Više »
Srbijanac…
Je li popio kafu iz termosa i pivo za jedan evro? Cisto sumnjam bogami!
Nole care volimo te. ……
Ne volim
Nacional šovinista.
Eto valja Hrvatima, Bošnjacima, svi ga obožavaju. Samo je svojima antipatičan.
On sovinista???On je patriota ko sto i sebe nazivas. Nikoga ne mrzi,svoje obozava. Da ti ne smeta sto se ogrce zastavom Srbije i sto je promovise na svakom turniru gdje igra???Pa pukni od muke,al on voli svoju Srbiju i najbolji je teniser na svijetu!!!
Da ne misle svetosavci da sa njim prave posao oko Sv. Stefana. Što ga je obilazio kad je zatvoren.Džaba krečite izdajnici!
Jel lubenice donio i paradaiz
Baš me briga, neka obilazi Surdulicu.
Ako iko nađe nešto negativno u ovom videu, neka se ODMAH zapali!!!
Je li se odusevio kad je vidio u sta je pretvoren? 😂
ponovo okupacija…
Tek ce da bidne!
Ako ne bude pjevao njihovu novu himnu od 30og avgusta, nije ništa napravio, ne važi se.. e moja Crna Goro, pljuju na tebe i ne priznaju te, a dolaze da ljetuju
Ko pljuje, ko ne priznaje? Novak je potpuno druga dimenzija, kosmopolita. Pustite tatina lupetanja.
Legenda stvarno. A i djeluje da je jako dobar covjek. Svaka cast na dosadasnjoj karijeri i do jos vecih rekorda.
Dobro dosa Crnogorče u Rodnu zemlju🇲🇪🇲🇪🇲🇪.
U Uzice Nole stigo🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪☝️
Rijetko antipatičan lik.
Jeste, antipatican je. Sto je najbolji svih vremena, a uz to sto je nas. Sto bez obzira sto mu to kvari licni uspjeh voli svoju zemlju iznad svega, sto je iskren pa to kaze zapadu u lice, sto se bori protiv nepravde, sto sve sto je stekao stekao je posteno, sto pokusava da pomogne svim teniserima koji pocinju karijere, sto… Više »
Čiji naš?
Al je najbolji u istoriji tenisa…pa da puknes od muke onako mrzovoljan 🤣🤣🤣
Došao čovjek u Guču što ćeš pljuje mu otac CG.
A on dolazi u nju e što je ovo, izjasni te se vi znate da ste Crnogorci rodom a sad što zivite i geografski odvojeni to, je drugo.
Džoker Nole sve ga žene vole.
Da nije konačno riješio da se vrati majci Crnoj Gori?
Kad prije
Ha ha izdajnici na aparatima