Fudbal Serija A

Rebić uplašio sudiju, mislio sam da će me ugušiti

Rebic

Ante Rebić je uplašio sudiju Marka Sera.

Ovaj arbitar je priznao da je mislio da će Rabić ugušiti tokom duela Milana i Specije.

Sudija je poništio gol Milanu i pogriješio, a na kraju su rosoneri primili još i gol i izgubili.

„Prvo nijesam mogao da spavam. Ali sada hoću da se vratim na teren“, rekao je Marko Sera za Skaj i priznao da je pogriješio.

Nakon odluke rebić ga je uhvatio rukama za glavu, a Sera misli da je htio da ga uguši.

„Mislim da je Rebić počeo sa tom idejom. Onda je shvatio kao čovjek na terenu da bi i on mogao da promaši prazan gol i onda je shvatio šta sam ja uradio. Mnoge sudije, možda i sve, bi uradile isto i imale istu reakciju“.

 

Send this to a friend