Ante Rebić je uplašio sudiju Marka Sera.
Ovaj arbitar je priznao da je mislio da će Rabić ugušiti tokom duela Milana i Specije.
Sudija je poništio gol Milanu i pogriješio, a na kraju su rosoneri primili još i gol i izgubili.
„Prvo nijesam mogao da spavam. Ali sada hoću da se vratim na teren“, rekao je Marko Sera za Skaj i priznao da je pogriješio.
Nakon odluke rebić ga je uhvatio rukama za glavu, a Sera misli da je htio da ga uguši.
„Mislim da je Rebić počeo sa tom idejom. Onda je shvatio kao čovjek na terenu da bi i on mogao da promaši prazan gol i onda je shvatio šta sam ja uradio. Mnoge sudije, možda i sve, bi uradile isto i imale istu reakciju“.



