Službenici Uprave policije su rasvijetlili dva razbojništva i uhapsila S.N. (17) iz tog grada zbog sumnje da je 5. i 9. februara maskiran ulazio u sportske kladionice i uz prijetnju nožem od zaposelnih otuđivao novac.
“On je iz sportske kladionice u ulici Nika Miljanića otuđio 270 eura, a iz kladionice koja se nalazi u ulici Baja Pivljanina 190 eura”, saopšteno je iz policije.
O događaju je obaviješten državni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću kojem će osumnjičeni biti priveden uz krivičnu prijavu.



