Džejda Pinket Smit sinoć se prvi put pojavila u javnosti otkako je njen suprug Vil Smit ošamario Krisa Roka na dodjeli Oskara.
Dobitnica EMI nagrade prisustvovala je svečanom otvaranju “The Rhimes Performing Arts Centra” u Los Anđelesu i iskoristila događaj sa zvijezdama da pokaže kako skandal nije uticao na nju, pošto je blistala u zlatnoj haljini bez bretela koja je istakla njene zategnute ruke, a elegantan izgled je naglasila i zlatnim minđušama.

Očekivano, Smit nije bio dio ove svečanosti, a među glumcima sa kojima je Džejda provela ugodno vrijeme bio je i Semjuel Džekson.



