Fudbal

Šćekić napustio Poljsku

foto: FSCG

Nakon šest mjeseci Aleksandar Šćekić napustio je Zaglebje.

Crnogorski reprezentativac sporazumno se rastao sa poljskim prvoligašem.

“Želimo da se zahvalimo Aleksandru na igranju za naš klub. Plan je bio da ostane u Lubinu na duži period, ali zajedno smo odlučili da prekinemo saradnju. Razloga je nekoliko i moram da kažem da je većina iz vanfudbalskih razloga. Aleksandar je ostavio porodicu u Crnoj Gori i odlučio je da zbog toga ne nastavi karijeru u Poljskoj. Zatražio je raskid ugovora, a mi smo shvatili da igrač koji nije zadovoljan van terena, neće moći da u potpunosti ispunjava obaveze na terenu“,rekao je Pjotr Burlikovski, sportski direktor Zaglebja.

Šćekić je u dresu Zaglebja odigrao 11 utakmica.

Send this to a friend