Nakon Franka Kesija, Barselona je danas potvrdila i dovođenje Andreasa Kristensena.
Danac na “Nou Kamp” dolazi iz Čelsija, nakon što mu je istekao ugovor sa londonskim klubom.
Contundencia y elegancia a la vez.
Así es Christensen. pic.twitter.com/0N1UvZuVCY— FC Barcelona (@FCBarcelona_es) July 4, 2022
Potpisao je četvorogodišnji ugovor sa “blaugranom”.
U klubu očekuju da bude veliko pojačanje za odbranu, koja se nije proslavila prošle sezone.
Za Čelsi je odigrao 161 utakmicu, a najveći uspjeh mu je osvajanje Lige šampiona 2021. godine.



