Predsjednik Socijaldemokrata Damir Šehović na sjednici Skupštine je poručio da treba smijeniti Vladu koja radi po tuđoj agendi, a potom riješiti kadrovska pitanja iz domena EU agende, koja zahtijevaju kvalifikovanu većinu.
“Smijenimo Vladu koja radi po tuđoj agendi. Potom riješimo kadrovska pitanja iz domena EU agende, koja zahtijevaju kvalifikovanu većinu. Dogovorimo datum vanrednih parlamentarnih izbora. Evropska i suverenistička opcija će ovog puta sigurno biti pobjednička”, kazao je Šehović.
✅ Smijenimo @VladaCG koja radi po tuđoj agendi
✅ Potom riješimo kadrovska pitanja iz domena EU agende, koja zahtijevaju kvalifikovanu većinu.
✅ Dogovorimo datum vanrednih parlamentarnih izbora
✅ Evropska i suverenistička opcija će ovog puta sigurno biti pobjednička❗️ pic.twitter.com/rziezpKYsd
— Damir Šehović (@damirsehovic) August 1, 2022




Kako se varas,u velikoj si zabludi.Pogledaj ankete,nemate 30 posto ,svi zajedno.
Dosljedan. 🇲🇪
Samo se nadaj necete imati jednog poslanika
Pa već smo suvereni ali zato nismo savremeni,najviše zahvaljujući tebi i tvojim koalicionim korupcionašima…
Bravo, samo dosljedno za dobro 🇲🇪.
Poštovanje g. Sehovicu.
Najbolja crnogorska stranka trenutno..otvoreno,patriotski,principijelno,pravedno.
#samo nastavite,Damire.
Najbolje što ti možeš da učiniš za suverenističku opciju je da ugasiš to korumpirano zastiđe od partijice.
Svaka čast samo suverenistička opcija bez URE i njihovih sljedbenika DF-a i Demokrata…
..ali suverenistička opcija..🤦♂️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Veliko postovanje za sve sto radite u posednje vrijeme!