Fudbaleri Totenhema pobijedili su Everton 2:0 u 11. kolu Premijer lige.
Totenhem je tako nastavio da se drži u vrhu i prati Arsenal i Mančester Siti.
Vezao je drugi trijumf, a najavio ga je Hari Kejn.
Sjajni napadač je u 59. minutu realizovao penal za vođstvo.
Drugi gol postigao je Hojbjerg u 86. minutu.
Totenhem ima bod manje i meč više od Arsenala.
Everton je ostao na deset bodova, samo tri je iznad zone ispadanja.



