Društvo

Danak urbanizaciji: Pogledajte video kuće u Sutomoru koja se obrušava

Urušavanje objekta/ Foto: Screenshot

U Sutomoru je danas došlo do obrušavanja dijela jednog objekta i ograde.

Na snimku koji je objavljen na internetu, vidi se kako se najprije ruši jedan dio “ploče”, koji za sobom “povlači” i stablo palme, a potom i betonska ograda.

Kako izgleda danak pretjeranoj urbanizaciji, pogledajte na snimku na kojem se vidi rušenje jednog dijela kuće. Nadamo se da povrijeđenih nije bilo.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Leo
Gost
Leo

Nisu je osvestali moraju doc popovi.😂😂😂

nole
Gost
nole

sparano na materijalu dabise vise zaradilo kada se proda

Puki
Gost
Puki

I tako sve 31 godinu.

Vojo
Gost
Vojo

Ovo je nerad nadleznih organa koji nijesu reagovali na prijave da je zapoceta nelegalna izgradnja objekta i da potkopava temelje legalno izgradjene kuce. Treba pitati gradjevinsku inspekciju u Baru zasto nije reagovala. Sad nek inspektori plate ljudima stetu.

CGHN
Gost
CGHN

Nije danak urbanizaciji, nego lošem temeljenju.

Caja
Gost
Caja

Mora da je Milo kriv! AA ko je vlasniik kuce, pa onda ko je potpisao saglasnost za gradnju i to

Rade
Gost
Rade

Ovo nije danak prekomjerne urbanizacije vec danak nesavjesnog projektovanja,gradnje i nadzora.kao graditelj dugogodisnji sve sto govorim vidao sam svojim ocima i upozoravao na ovakve posledice ali laici se rugaju strucnjacima a medu nazovi strucnjacima mnogo je onih nedovoljno upucenih ili sa diplomom ko zna kakvom ali znanjem nikakvim.plasim se da ce ovoga biti jos.

Send this to a friend