Zanimljivosti

Pobjednik prazničnog parkiranja: Pa ne prelazi punu liniju

Praznici koji su iza nas iznjedrili su pobjednika prazničnog parkiranja.

Objavila ga je Fejbuk stranica Loznica Grad ne navodeći gdje je zaista i kada fotografija nastala. A, da je zanimljiva – jeste, i te kako!

Vjerovali ili ne, on se parkirao na zaustavnoj liniji, na ulici.

Naime, na fotografiji koja je objavljena na mrežama vidi se da je u pitanju kolovoz, da je na njemu linija koja označava da vozač mora tu da se zaustavi ispred raskrsnice i pješačkog prelaza.

A ljudi ovo komentarišu, i smiju se i ljute, i čude…

“Mora da je poprijeko izašao na ovaj svijet”, “Mašala za ‘majstora’, gdje je komunalna i pauk?”, “Dobro se parkirao ne prelazi niti jednu punu liniju… Polagao je u Italiji tamo se ovo priznaje…. Hahaha…”, neki su od komentara.

Drugi kažu kako je ovo hit i u čudu pitaju da li je moguće.

“Pa stao čovjek uz liniju, ne smeta nikome”, “Precizno u nulu, što ste zavidni”, komentarisali su neki.

Send this to a friend