Fudbal

Gvardiola: Jedna od najboljih partija za mojih sedam godina ovdje

Pep Gvardiola

Menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola bio je itekako zadovoljan nakon velike pobjede nad Liverpulom 4:1.

„Odigrali smo savršeno od prvog do 93. minuta – iako smo primili gol, igrali smo jako dobro. Liverpul uvijek prijeti iz kontre, ali bili smo sjajni. Jedna od najboljih partija za mojih sedam godina ovdje“, bio je oduševljen Gvardiola.

„Moji fudbaleri znali su da ne igraju loše. Zaostajali smo, ali smo nastavili da igramo na isti način, malo smo porazgovarali na poluvremenu, i imali smo sreće kod drugog gola. Poslije toga smo bili stabilni“.

Sljedeće subote Siti gostuje Sautemptonu.

Send this to a friend