Trener Reala Ćus Mateo bio je srećan nakon pobjede u vrućoj atmosferi u Beogradu.
Madriđani su i pored lošeg starta uspjeli da savladaju Partizan i smanje na 2:1 u četvrtfinalnoj seriji Evrolige.
“Znali smo da će biti teško do kraja. Igrali smo loše na početku, pa smo počeli da igramo na Tavaresa. Dobili smo priliku da se vratimo. Na kraju je bilo izjednačeno kao i u prvom meču, mogao je bilo ko da dobije. Dobili smo mi, srećan sam zbog toga”, rekao je Mateo.
Valter Tavares odigrao je fantastičnu utakmicu u Beogradu (26 poena, 11 skokova).
“Jedna od najtežih arena u Evropi, znali smo da će biti teško. Moramo da zaboravimo ovo, za dva dana je nova utakmica, biće još teža. Osjećam se dobro”, kazao je Tavares.
Meč broj četiri je sjutra od 20.30.



