Nikola Jokić je osvojio šampionski prsten sa Denverom, osvojio MVP nagradu i obilježio sezonu u NBA ligi.
O njemu se priča kao o jednom od najboljih evropskih igrača koji je kročio na američko tlo, ali srpski centar ne voli da se eksponira.
“Mislim da mogu i da budem bolji. Košarka nije glavna stvar u mom životu, ona je nešto u čemu sam dobar”, skromno je rekao Jokić.
Titula sa Nagetsima je velika stvar.
“Najvažnije je to što vjerujemo jedni drugima. Ja zaista vjerujem svojim saigračima. Naš trener Majk Meloun je veoma takmičarski nastrojen, takvi smo i mi. Došli smo do cilja i osjećaj je veoma dobar. Bilo je ovo veliko putovanje – gubite, pod pritiskom ste i stresom, ali kada ostvarite cilj onda je sve opušteno”, istaao je Jokić.



