Fudbal

Luis Enrike: Platio bih da gledam Dembelea

FOTO: PSG - X

Usman Dembele bi trebalo da bude veliko pojačanje Pari Sen Žermena, ali u dosadašnjem dijelu sezone još nije upisao gol ili asistenciju za “svece”.

To, ipak, ne brine trenera Luisa Enrikea.

“Da sam navijač bilo kog tima, platio bih kartu da vidim Dembelea kako igr, jer se radi o igraču koji ima rezličit kvalitet u odnosu na mnoge”, kaže Luis Enrike.

Dembele je stigao nakon dobre sezone u Barseloni.

“Može da promaši tri puta, ali ostaje magičan. On je sjajan fudbaler i uskoro će postići gol”, siguran je španski stručnjak.

Send this to a friend