Showbiz

Selenu Gomez je uništio raskid sa Biberom: Slomljeno mi je srce, nisam mogla da gledam druge

Selena Gomez

Selena Gomez razmišlja naglas o jednom od najtežih poglavlja u životu.

U najnovijem izdanju magazina Fast Company, 31-godišnja zvijezda objašnjava kako su njen raskid sa Džastinom Biberom i dijagnoza bipolarnog poremećaja doveli do toga da je napravila dužu pauzu od društvenih mreža svojevremeno.

“Tada mi je slomljeno srce. Nisam morala da gledam šta svi rade. Onda su bili ti trenuci kada se nisam osjećala tako pozitivno u vezi s tim kako izgledam – zbog onoga što sam vidjela na Instagramu. Voljela bih da moje tijelo izgleda tako…”, ispričala je Gomez šta joj je tada prolazilo kroz glavu.

Te 2018, Gomez i Biber prekinuli su dugogodišnju vezu, a otprilike u isto vrijeme pjevačici je dijagnostikovan bipolarni poremećaj.

Danas je Biber u braku sa suprugom Hejli, a Gomez je potvrdila da je sama.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Dzerico
Gost
Dzerico

Da imam milione nema toga zacina koji bi me moga slomiti a ne biber

Muka
Gost
Muka

E jado, bas ti ispunjen zivot.

Send this to a friend