Vojin Ćetković je nedavno gostovao na televiziji UNA gdje je sa puno emocija govorio o Nebojši Glogovcu.
“Ja mislim da se nikada takva praznina nije osjetila kao odlaskom Nebojše”, rekao je Vojin.
Na pitanje voditeljke na čemu je danas zahvalan Nebojši Glogovcu, Ćetković je odgovorio:
“Ja sam dobio ćerke tog dana prije podne ujutru, uveče smo igrali “Hadersfild”. Ja sam izašao na scenu, ne znam kako sam se uopšte popeo na scenu, nisam uspio nijednu riječ da kažem, ja sam sjeo, on je bio na sceni, pogledao me je, i ovako su mu izletjele suze! To nikada nisam vidio, to pod pravim uglom, samo kada me je pogledao”, rekao je Vojin Ćetković.


