Rožajac Neno Murić s osmijehom je napustio Tivat.
Neno je nastupio minule subote na festivalu “Biser Jadrana”.
Osvojio je sedmo mjesto po ocjeni žirija, a pjevao je “Ko sam ti ja”.
Dobio je 40 bodova.
Festival “Biser Jadrana” u Tivtu okupio je odlične pjevače i kompozitore iz regiona – smatra Neno.
Posebno ga raduje reakcija publike.
“Čestitke svima koji su nagrađeni od strane stručnog žirija. Posebna čestitka i priznanje organizatorima na sjajnoj organizaciji. Pjesma ‘Ko sam ti ja’ ušla je u krug kompozicija koje su dobro ocijenjene, a što je još značajnije publika je pozitivno reagovala već na prve taktove. Hvala vam. Spot za festivalsku pjesmu biće promovisan polovinom jula”, napisao je Neno Murić na Instagramu.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram



