Baby Lasagna je u pohodu na Srbiju.
Sinoć je prvi put nastupio na bini Exit festivala, a priznao je da mu je to bio najveći koncert dosad.
View this post on Instagram
Ne zaboravimo da je prije svega dva mjeseca nastupio na Eurosongu i osvojio drugo mjesto u finalu.
“Rim Tim Tagi Dim” dobro je uzdrmao Novi Sad, a Baby Lasagna je danas najavio da ni Beograđani neće biti uskraćeni.
Naime, 27. septembra zakazan je njegov prvi koncert u Beogradu, u Domu omladine.
“Napokon mogu najaviti. Vidimo se, lipi moji”, poručio je Baby Lasagna.



