Hronika

Tuča na plaži Mogren: Uhapšen maloljetni državljanin Srbije, osumnjičen da je teško povrijedio vršnjaka iz Nikšića

FOTO. Profimedia

Policija je uhapsila maloljetnog državljanina Srbije, koji je osumnjičen da je teško povrijedio vršnjaka iz Nikšića.

“Budvanskoj policiji je prijavljeno od strane medicinskih radnika u Hitnoj medicinskoj pomoći Budva da se na ukazivanje ljekarske pomoći javilo maloljetno lice staro 17 godina iz Nikšića, kome su konstatovane teške tjelesne povrede. Policijski službenici su došli do saznanja da je on fizički napadnut od strane drugog lica na plaži Mogren I”, saopštila je policija.

Sa događajem je upoznat tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Kotoru koji je nakon uvida u spise predmeta kvalifikovao krivično djelo teška tjelesna povreda.

“Nakon više sprovedenih mjera i radnji iz nadležnosti policije, dobijenih obavještenja od oštećenog, izvršenih terenskih provjera, uvida u više video nadzora, policijski službenici Odjeljenja bezbjednosti Budva su idenitifikovali lice za koje se sumnja da je oštećenom nanio povrede, a riječ je o maloljetniku starom 17 godina iz Republike Srbije”, navodi policija.

Po nalogu postupajućeg tužioca on je uhapšen i biće u zakonskom roku uz krivičnu prijavu priveden postupajućem tužiocu na dalju nadležnost.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Aleksandar
Gost
Aleksandar

Okupacija

realan
Gost
realan

Bolaan

Zovite Sergeja
Gost
Zovite Sergeja

Sretna je država dje nema Srba.

Leonidas
Gost
Leonidas

Jeste Hrvatska so ne zivis tamo ?

Rade
Gost
Rade

Nema tuce krvnicke dok ne krene brat na brata.

Eto tako
Gost
Eto tako

Ceraj bagru srbijansku,scaka nam.je nevolja krenula kad su se njihove ođe pocele udavat

IzBudve
Gost
IzBudve

Uzasan vam je komentar, stidite se!

Leonidas
Gost
Leonidas

Vidis da si nepismen bolan.

Rozaje
Gost
Rozaje

Nisu vise ni niksicani sto su bili, mlate ih sumadinci dje stignu 😀

Radza
Gost
Radza

Ma ovaj iz NK mu se pustio da ga brat Srbin izbije…vise voli njega, nego samog sebe. Garanatovano.
Pozdrav casnim Niksicanima. Svanuce brzo, pred zoru je vele najmracnije.

Vox
Gost
Vox

U nekoliko auta pa u Kneza u Bg da bijemo redom 😃Nije se cudit ovome za cudit se sto toga nema puno vise,slusa ta omladina iz Sribije sto se cini po Cg od cetnistva i srbovanja pa kazu aj da se i mi upiseno na neki.nacin,vrh!

Mitar
Gost
Mitar

E dobro. A sad batalite pricu jer je maloljetan i moze da radi sto oce uključujući da ubija.

Marko-PG
Gost
Marko-PG

Ka brat bratu!

Dalibor
Gost
Dalibor

Mora da je komita izigravao ‘junaka’ , pa ga je brat Srbin pospremio

Dejo Dejo
Gost
Dejo Dejo

Kako je malolket o lice uslo u CG bez pratnje roditelja ili pot rde?

Rokiii
Gost
Rokiii

Mi smo nekad njih mlatili i tjerali iz Budve,sve te mangupe,čak i čuveni Knele je proćeran iz BD

Dalibor
Gost
Dalibor

Ti si ih ‘poćerao’ 😂

Maki
Gost
Maki

Cini.mi se da je bitnji naslov o samog dogadjaja

Komita
Gost
Komita

Nije taj iz nišiča. Eventualno pluzine

Zorka
Gost
Zorka

Nema vise niksicana.

Hogar
Gost
Hogar

Nezamislivo nekad.Postojala je ta predstava o Crnogorcima kao žestokim momcima.
#nakon sramotnih litija sve se promijenilo,zaostalo stanovništvo “naaaaaaaaarood” degradiralo nas je totalno.

Hogar
Gost
Hogar

Taj momak i svi ostali u Srbiji imaju predstavu u glavi da su osvojili Cg..što i jesu,da se ne lažemo.Zato je primjetan bahat odnos na plaži,u saobraćaju,svuda.Čak i prema policiji.

Marko
Gost
Marko

Hogar
Potrči da nam sačuvaš obraz.
Garantujem ako ti kreneš da ga čuvaš da ga više nikad nećemo imati.

BNNK
Gost
BNNK

E kukala im majka, neko ce iz Srb, zestoko nastraditi,a mozda ni kriv ni duzan.

BNNK
Gost
BNNK

Primljeno’k znanju. Da znamo sta nam je cinjet!

Bokelj
Gost
Bokelj

Hahaha

Dalibor
Gost
Dalibor

Čudo ćete napravit 😘

M.S.
Gost
M.S.

Ma ja sam procrnogorski nastrojen ali ne možemo odmah napadati malog iz Srbije…imamo i mi dosta govana i primitivaca lmeđu nama…

Crni Grujo
Gost
Crni Grujo

Da mozemo da ih izvozimo, vise bi zaradili no na bilo sto sto se proizvodi u CG

Zivko
Gost
Zivko

Nije bila tuča, no je jedan tukao drugoga.

Ragnar
Gost
Ragnar

Nista cudno, vec imaju po 100 i kusur kila u tim godinama, svi na mma i u teretane, glupi, agresivni, bez empatije za bilo sto, omladina u Srbiji otisla u …. a i nasi su na dobrom putu, ali dobro, mozda to tako treba, to je sad normalno

Prosecno radim
Gost
Prosecno radim

Nisu ni Nikšićani što su nekad bili, još ga na domaćem terenu izbio…

Bucko
Gost
Bucko

Moze sutjeska da doceka real na domacem terenu. Okle ti znas sta se i kako se desilo?

marko
Gost
marko

Ovo je sramota za niksicane …moraju se bolje spremati

Nikola
Gost
Nikola

Opa poceli su i da biju

Buljuk
Gost
Buljuk

Neka tuku, samo da je vjernik… Bice mu oprosteno…

Rajko K.
Gost
Rajko K.

Kad se braca litijasi pobiju😂🇲🇪🇲🇪🇲🇪

Crnogorac
Gost
Crnogorac

Kako ce servi iznenada da se iznenade na Crnogorce !! Usak ce im bg pasaluk bit !!

Marko
Gost
Marko

O junače, ma što mi reče.
Nisi ti taj crnogorac koji će to uspjeti, vjerujme.

Nikola
Gost
Nikola

Eto naših Elitnih turista koje roditelji šalju da divljaju po primoriju

Nobody
Gost
Nobody

Nasi su kao bolji?
Sve je to ista bagra.
Okreni se pogledaj dje zivimo,
ne smijes djetetu od 16-17 godina nista rec da ti nedje glavu ne otvore.
Bezobrazni,nekulturni,bez ikakvog postovanja prema starijima,rijetkost je naici na dobro dijete.
E mozes mislit mama i tata kakvi su im,jer sve od kuce polazi.

marius
Gost
marius

Čini mi se, da se politički baš u komentarima i ne slažemo, ali za ovo si potpuno u pravu. Sve je ovo.i iz kuće, a Bogme i ,I sa ulice. E zamisli samo tu kombinaciju.

marko
Gost
marko

Ovo je istina i suriva realnost

Kimi
Gost
Kimi

To su im braća

Dejo opsesija D
Gost
Dejo opsesija D

Cudno da je niksicanina povrijedio.

Hernan
Gost
Hernan

Ne bih odmah politizovao. I nemojte pisati kao da je citav NK cetnicki?nzravno da nije! Oko pola ih je,kao i u PG

NK grad
Gost
NK grad

Dejo, oko 50% NK su cisti cetnici, pridoslice i njihovi potomci. Ali ima nas koji smo lokalni i znamo ih sve koji su, ali im se moze nista imaju firme, pozicije, pare…

Advokat
Gost
Advokat

A Koji si Ti lokalni?
Prezime,pa da Ti kazem od kojih si I kad si dosao u grad.
Sram da te Bude….

Advokat
Gost
Advokat

I to se desili sinu od mog prijatelja.
Sukob oko cura.
I nama se desavalo to uvjek,Ali sto se sad izpolitizovalo….
Vrsnhaci se potukli….

marko
Gost
marko

Salju im pare krimosi iz srbije a crkva srbije im pravi prolaz u tuzilastvu.

BeLveder
Gost
BeLveder

Nema predaje, džabe četnicima i firme i pare, kad se ujedinimo mi Crnogorci sve ćemo ih vratiti preko granice!!!

Leonidas
Gost
Leonidas

Jedva cekamo tu silu da nas pocera.

Marko
Gost
Marko

A vi ste bili vazda na muku.
Nije vam malo bilo malo pod Milom pa sad kukate

Send this to a friend