Policija je uhapsila maloljetnog državljanina Srbije, koji je osumnjičen da je teško povrijedio vršnjaka iz Nikšića.
“Budvanskoj policiji je prijavljeno od strane medicinskih radnika u Hitnoj medicinskoj pomoći Budva da se na ukazivanje ljekarske pomoći javilo maloljetno lice staro 17 godina iz Nikšića, kome su konstatovane teške tjelesne povrede. Policijski službenici su došli do saznanja da je on fizički napadnut od strane drugog lica na plaži Mogren I”, saopštila je policija.
Sa događajem je upoznat tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Kotoru koji je nakon uvida u spise predmeta kvalifikovao krivično djelo teška tjelesna povreda.
“Nakon više sprovedenih mjera i radnji iz nadležnosti policije, dobijenih obavještenja od oštećenog, izvršenih terenskih provjera, uvida u više video nadzora, policijski službenici Odjeljenja bezbjednosti Budva su idenitifikovali lice za koje se sumnja da je oštećenom nanio povrede, a riječ je o maloljetniku starom 17 godina iz Republike Srbije”, navodi policija.
Po nalogu postupajućeg tužioca on je uhapšen i biće u zakonskom roku uz krivičnu prijavu priveden postupajućem tužiocu na dalju nadležnost.




Okupacija
Bolaan
Sretna je država dje nema Srba.
Jeste Hrvatska so ne zivis tamo ?
Nema tuce krvnicke dok ne krene brat na brata.
Ceraj bagru srbijansku,scaka nam.je nevolja krenula kad su se njihove ođe pocele udavat
Uzasan vam je komentar, stidite se!
Vidis da si nepismen bolan.
Nisu vise ni niksicani sto su bili, mlate ih sumadinci dje stignu 😀
Ma ovaj iz NK mu se pustio da ga brat Srbin izbije…vise voli njega, nego samog sebe. Garanatovano.
Pozdrav casnim Niksicanima. Svanuce brzo, pred zoru je vele najmracnije.
U nekoliko auta pa u Kneza u Bg da bijemo redom 😃Nije se cudit ovome za cudit se sto toga nema puno vise,slusa ta omladina iz Sribije sto se cini po Cg od cetnistva i srbovanja pa kazu aj da se i mi upiseno na neki.nacin,vrh!
E dobro. A sad batalite pricu jer je maloljetan i moze da radi sto oce uključujući da ubija.
Ka brat bratu!
Mora da je komita izigravao ‘junaka’ , pa ga je brat Srbin pospremio
Kako je malolket o lice uslo u CG bez pratnje roditelja ili pot rde?
Mi smo nekad njih mlatili i tjerali iz Budve,sve te mangupe,čak i čuveni Knele je proćeran iz BD
Ti si ih ‘poćerao’ 😂
Cini.mi se da je bitnji naslov o samog dogadjaja
Nije taj iz nišiča. Eventualno pluzine
Nema vise niksicana.
Nezamislivo nekad.Postojala je ta predstava o Crnogorcima kao žestokim momcima.
#nakon sramotnih litija sve se promijenilo,zaostalo stanovništvo “naaaaaaaaarood” degradiralo nas je totalno.
Taj momak i svi ostali u Srbiji imaju predstavu u glavi da su osvojili Cg..što i jesu,da se ne lažemo.Zato je primjetan bahat odnos na plaži,u saobraćaju,svuda.Čak i prema policiji.
Hogar
Potrči da nam sačuvaš obraz.
Garantujem ako ti kreneš da ga čuvaš da ga više nikad nećemo imati.
E kukala im majka, neko ce iz Srb, zestoko nastraditi,a mozda ni kriv ni duzan.
Primljeno’k znanju. Da znamo sta nam je cinjet!
Hahaha
Čudo ćete napravit 😘
Ma ja sam procrnogorski nastrojen ali ne možemo odmah napadati malog iz Srbije…imamo i mi dosta govana i primitivaca lmeđu nama…
Da mozemo da ih izvozimo, vise bi zaradili no na bilo sto sto se proizvodi u CG
Nije bila tuča, no je jedan tukao drugoga.
Nista cudno, vec imaju po 100 i kusur kila u tim godinama, svi na mma i u teretane, glupi, agresivni, bez empatije za bilo sto, omladina u Srbiji otisla u …. a i nasi su na dobrom putu, ali dobro, mozda to tako treba, to je sad normalno
Nisu ni Nikšićani što su nekad bili, još ga na domaćem terenu izbio…
Moze sutjeska da doceka real na domacem terenu. Okle ti znas sta se i kako se desilo?
Ovo je sramota za niksicane …moraju se bolje spremati
Opa poceli su i da biju
Neka tuku, samo da je vjernik… Bice mu oprosteno…
Kad se braca litijasi pobiju😂🇲🇪🇲🇪🇲🇪
Kako ce servi iznenada da se iznenade na Crnogorce !! Usak ce im bg pasaluk bit !!
O junače, ma što mi reče.
Nisi ti taj crnogorac koji će to uspjeti, vjerujme.
Eto naših Elitnih turista koje roditelji šalju da divljaju po primoriju
Nasi su kao bolji?
Sve je to ista bagra.
Okreni se pogledaj dje zivimo,
ne smijes djetetu od 16-17 godina nista rec da ti nedje glavu ne otvore.
Bezobrazni,nekulturni,bez ikakvog postovanja prema starijima,rijetkost je naici na dobro dijete.
E mozes mislit mama i tata kakvi su im,jer sve od kuce polazi.
Čini mi se, da se politički baš u komentarima i ne slažemo, ali za ovo si potpuno u pravu. Sve je ovo.i iz kuće, a Bogme i ,I sa ulice. E zamisli samo tu kombinaciju.
Ovo je istina i suriva realnost
To su im braća
Cudno da je niksicanina povrijedio.
Ne bih odmah politizovao. I nemojte pisati kao da je citav NK cetnicki?nzravno da nije! Oko pola ih je,kao i u PG
Dejo, oko 50% NK su cisti cetnici, pridoslice i njihovi potomci. Ali ima nas koji smo lokalni i znamo ih sve koji su, ali im se moze nista imaju firme, pozicije, pare…
A Koji si Ti lokalni?
Prezime,pa da Ti kazem od kojih si I kad si dosao u grad.
Sram da te Bude….
I to se desili sinu od mog prijatelja.
Sukob oko cura.
I nama se desavalo to uvjek,Ali sto se sad izpolitizovalo….
Vrsnhaci se potukli….
Salju im pare krimosi iz srbije a crkva srbije im pravi prolaz u tuzilastvu.
Nema predaje, džabe četnicima i firme i pare, kad se ujedinimo mi Crnogorci sve ćemo ih vratiti preko granice!!!
Jedva cekamo tu silu da nas pocera.
A vi ste bili vazda na muku.
Nije vam malo bilo malo pod Milom pa sad kukate