Aleksandra Dadario je povukla neobičan potez na svom Instagram profilu.
Dvije nedjelje nakon porođaja, zvijezda “Bijelog lotosa” objavila je selfi.
Pozirala je pred ogledalom u donjem vešu.
U naručju je držala bebu.
Otkrila je da je selfi nastao šest dana poslije porođaja.
“Glumim vješticu na TV-u i rodila sam se na Noć vještica, ali ništa me nije moglo pripremiti za magiju i strahove poslije porođaja”, napisala je ona na Instagramu.
“Ovako izgledam šest dana nakon što sam rodila magičnu bebu”, dodala je Dadario.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram
Bebu je dobila sa suprugom Endrjuom Formom.
Tek treba da otkriju ime i pol djeteta.
“Imam toliko ljubavi prema svim novim mamama”, nastavila je glumica.



