Luka Doncic is warming up to Serbian music, as he did in Dallas.
Here’s “Imam Jedan Život” by Ana Bekuta: pic.twitter.com/m0zxHshpvo
— Jovan Buha (@jovanbuha) February 11, 2025
Los Anđeles je sinoć dobio i Luku Dončića i Anu Bekutu.
Lejkersi su prvi put mogli da računaju na pomoć slovenačkog superstara, a zbog toga su mnoge američke zvijezde pohrlile u dvoranu.
Domaći tim se radovao pobjedi, a Luka je pokazao da će biti ozbiljno pojačanje, ali i veliki šoumen.
Za meč se pripremao dok je dvoranom odzvanjala čuvena pjesma Ane Bekute “Imam jedan život”.
Amerikanci su navikli da Luka forsira narodnjački repertoar, a kako to izgleda na djelu – uvjerila se publika u Los Anđelesu.
Snimci su osvanuli na Iksu i ostalim društvenim mrežama, a Ana Bekuta vjerovatno nije ni slutila da će dogurati čak do grada anđela.



Bas shou od njega
Bravi Luka, bravo! Tako jeee
Sad ce traziti pare za autorska prava
Dje je doveo Anu, samo su pjesmu pustili
Divni Luka … , zabavlja sve to i treba … 👏
Iskoristili su ga i razočarali. Ali će zbog toga biti mnogo bolji.