Po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva SDT pripadnici Specijalnog policijskog odjeljenja SPO uhapsili su vlasnika kompanije Tehnomaks Veska Petranovića na podgoričkom Aerodromu, objavilo je više medija. Uhapšeni su i policajac iz podgoričkog Odjeljenja bezbjednosti Marko Đurišić i pripadnici Posebne jedinice policije, Dražen Vukadinović i Davor Lukačević.Oni su uhapšeni zbog sumnje za pripadnost kriminalnoj organizaciji koja se dovodi u vezu sa švercom cigara. Iz SDT-a se ovim povodom još uvijek nisu oglasili.
Veska Petranovića su po izlasku iz aviona u aerodromskoj zgradi okružili pripadnici SPO.
Vijesti javljaju da su službenici Specijalnog policijskog odjeljenja po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva tokom dana u kampu specijalnih jedinica policije na Zlatici uhapsili dvojicu pripadnika Posebne jedinice policije. Prema podacima Vijesti, uhapšeni su službenici Posebne jedinice policije – Dražen Vukadinović i Davor Lukačević, zbog sumnje da su bili dio kriminalne organizacije koja se bavila švercom cigareta.
Osim Vukadinović i Lukačevića uhapšen je i još jedan službenik UP – inspektor Potražne službe OB Podgorica Marko Đurišić.
Po istom nalogu je krajem prošle godine uhapšen i Saša Pekić zbog sumnje da je na čelu kriminalne organizacije koja je, navodno, švercovala cigarete.
U istoj akciji su uhapšeni i Srđan Jokić, Goran Janketić, Nikola Glomazić, policajci Dragan Backović, Predrag Vučurović i Predrag Mijušković.




Prvo što poštujem jedan od rijetkih što se ne krije kapom,kapuljačom,novinama i sl. već obrazom pred kamerom
uyimaci mita,odgovaraju li korupcija je ok 55inca..i cuvajuga znacke ka bosove najjace..u mup idu dnevnice oruzije benificije od kriminalaca hoteli avioni jahte i bordeli..nemo ko da cg dijeli bez na kriminalce i cace…
Sumnju treba dokazati-pa tek onda Hapsiti..
Kako ih nije sramota? Znaju li da šverc cigara i droge u Crnoj Gori smiju raditi samo BIA i Mandić? Otkud im hrabrost?
Planiraju li tehnomax i tri policajca da prodaju 850miliona sto su nas zaduzili i dje
Ti stvarno vjerujes da oni imaju 850 miliona? Notorne glupostiii! Nemaju ni pola miliona kamoli 850
Nemaju u nase banke Tatjana
Zastite policajce i ove postene komentarima.
Baš čudno nema komentara.
Cisto skretanje paznje sa zaduzivanja vlade..
U ovim akcijama nije uhapsen niti jedan cetnik kriminalac- carevic za kradju kovacevic za cetnikovanje mandic i knezevic za drzavni udar carapic za dusek milojko zbog do kvona i jos iha
Dje je nestao pošteni onaj Milošević sto je prodao šlepere i što je zatvoren bio. Ko ga pokriva dritan ađžić i ko još. Zataškalo se sve preko noci
a ja placam kutiju cigara sest eura………
Nemoj pušiti. Nije zdravo.
Nemamo čiste policije u Cg, a puna usta ove samo zvane većine.Evo 5god švrc se vije samo.
je li ovo moj brat marko……….
marko je nase gore list……..
Ima li pistenog policajca u Cg, samo se to pitam više.Piiii
Sad kad je bio konkurs za prijem novih sluzbenika moj muz ziv nije htio da konkuriše…u policiji kaze ne mozes da opstanes ako si pošten..svaka dzara moze da te bije i pljune ne smijes mu nista…
Sve farsa…Pistice ih uskoro i jos odstetu platit.Nikoga do sad nijesu uhapsili bez mrcenoga Katnica da on njih ne bi uhapsio
Oće oće polako samo.
Proslo vrjeme pustanja.
Godinama prodaje bijelu tehniku ,kakav sverc cigara?
Godinama peru pare preko kineske tehnike, glume postenje.
Ako mislis da se od toga moze toliko prosiriti… blago tebi.
Ovo je udar na Crnu Goru
Pravi li luka bojovic golf terene u kolasin …rade li samo skaljari i bia drogu u cg jer ima koliko oces….jeste li prodali novi duvanski okovu i zatvorili rentabilnu fabriku od koje je zivjelo 100 radnika plus 200 porodica koperanatoa koji su poceli da sade duvan i sve im placano ….sve cigarete koje su kupe su americki i engleski brendovi… Više »
850000000€ zaduženje
I sad skoro 400
Zar ovaj nije skoro hapšen?
Dobro su se sjetili.
A sto to ne napided pod punim imenom i prezimenom no se krijes iza nekakvog nicka zeno!
Pa ni ti ne pišeš sboje.
Moram li da nastavim rate da placam?
Moram li ratu za TV sad da nosim?
Ne jedna no sve rate su ti oproštene.
Kad bi se ti jazavce pitao onda bi tako bilo. Kad ti budes imao sto on ima onda tako daj al ppsto nikad neces imat, dzaba ovo i pisem
Ti nemoj pa ces vidjet. Kako si ga uzeo tako ga i plati Stipso Zetska!
Sta ce se iz Zete drugo i ocekivati. Kme kme🤣
Taman je trazio zaposlene.😂😂😂😂
Sve posteni…
A tebe Koki sig ne bi zaposlio. Takvoga imena monci znamo sta rade 🤣