Predsjednica Skupštine Srbije Ana Brnabić više puta se obraćala javnosti uoči skupa “Ne damo Srbiju”, na koji su pozivali predsjednik te zemlje Aleksandar Vučić, kao i vladajuća stranka, prenosi Nova S.
Jedno takvo njeno obraćanje završilo je na društvenim mrežama.
View this post on Instagram



…od lača će i biti matiran 😂😂😂😂😂
A sad mi je jasno od koga je Ljaljo učio Gorski Vijenac😂😂😂😂😂😂😂😂
Srpski na srpskom 🤣
Ko se miča čiča , gotova je priča 😄
Kakvo zastiđe. Ovo je degutantno do keajnjih granica! Je li Srbija na ovo spala?
Pa kad ovakvi vladaju nema dalje, izgleda smo dobro oboljeli
Ovo ni Becic ne moze kazati
Umireeeem 🤣
Dajkovic, Becic i Brnabic=teletabisi
Nepismena stvorenja
Srbi.
cirkus
Ova je zajebala Becica!!!
Stvarno ste preterali sad , svako moze da pogresi.
Hahahahhahahaha
Ovako je Bečko recitovao Gorski Vijenac? Treba ih vratiti u predškolsko…
A tuge ko se sve bavi politikom.Ovo je dno dna.Ova jadnica ima na stotine ovakvih greški
Ccccc, ne tik tok, nego knjigu u ruke🥱😁
U ćacilendu i sns-u isplivao sav šljam srbije
I okoline(Crne Gore republike šumske).Eto i njih tamo podrška Vučiću
Naši Ćaci kažu hvali ti.
I oni imaju ljalja
Ljaljo 2.dio.Isti li su svi ko sve sto ih je ista ruka postavila na vlast i kod njih i kod nas.
Aoooo Srbijo ko vam vodi zakonodavni dom…. Kao da nemate boljeg kandidata… micite bagru…
Kakva lujka
Koju posluku porati…
Njega treba stavit za nekog ministra :D.