Showbiz

Badrić osjetila maksimalnu sreću na posebnom mjestu: Desiće se nešto veliko

Nina Badrić

Nina Badrić skoro cijelo ljeto provodi na ostrvu Hvar.

Ove godine je poranila da ga obiđe.

O tome je pisala na Instagramu.

Objavila je nekoliko fotografija.

“Biti na ostrvu u ovo doba godine za mene je maksimalna sreća. Osjetiti ovaj mir. Volim jugo, bura mi je draža, al’ neka puše, nek samo puše”, napisala je dobro raspoložena Badrić.

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Nina Badrić (@badrich)

Najavila je Nina da je pred njom zanimljiv period.

“Velika sedmica za velike (male i najvažnije ) stvari u životu. Život”, dodala je Badrić.

Send this to a friend