Showbiz

Bivša vjerenica Džona Sine o prvom susretu poslije raskida: Bilo je neprijatno pred njegovom ženom

Niki Garsija

Godinama nakon što su raskinuli vjeridbu, bivša WWE zvijezda Niki Garsija susrela se sa bivšim vjerenikom Džonom Sinom na događaju Royal Rumble u februaru 2025.

I priznaje da je situacija bila prilično neprijatna.

Gostujući u emisiji “Honestly Cavallari: The Podcast Tour”, Niki (41) je ispričala kako je izgledao taj neočekivani susret s bivšim, koji je sada u braku sa inženjerkom.

“Bila sam u grupi ljudi, pričali smo. On je došao da se pozdravi sa svima. Bio je to brz susret, iz poštovanja – sada je oženjen”, rekla je Garsija.

Dodala je da su razmijenili nekoliko rečenica.

“Pozdravili smo se i rekli: ‘Zdravo, drago mi je da te vidim’. Mislim da smo posljednji put bili vjereni kada smo se sreli. Prošlo je dosta vremena”, dodala je.

Oni su započeli vezu 2012. godine, a vjerili su se 2017, kada ju je zaprosio pred publikom sa prstenom vrijednim 115.000 dolara.

Iako su izgledali kao idealan par, neslaganja oko želje za djecom dovela su do raskida 2018.

Sina (48) je otvoreno govorio o tome da ne želi djecu, dok je Garsija jasno pokazivala želju da osnuje porodicu, što je bio ključni razlog prekida.

Na pitanje da li je spremna za novu ljubav, Niki je u martu 2025. izjavila da može da zamisli da se ponovo zaljubi.

“Ali ne vjerujem da će se to dogoditi uskoro”, završila je.

Send this to a friend