Hronika

Zapalio bakarne kablove i izazvao požar u Baru, osumnjičeni u pritvoru do 72 sata

Ilustracija

Osnovno državno tužilaštvo u Baru odredilo je zadržavanje do 72 sata S.L. zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično djelo izazivanje opšte opasnosti.

Osumnjičeni je, kako navode, 12.avgusta u Baru, naselje Zaljevo, požarom izazvao opasnost za imovinu čija vrijednost prelazi iznos od 20.000 eura.

“Na način što je u neposrednoj blizini hangara sagrađen od sendvič panela vlasništvo “Euromix beton”, iz putničkog vozila izvadio bakarne kablove, a zatim iste zapalio kako bi izgorjela gumena obloga oko bakarnih žica, da bi se vatra proširila zahvatajući okolno rastinje u površini od oko 600m2″, ističe tužilaštvo.

On je nako toga pobjegao, a da pritom nije preduzeo ništa u cilju sprečavanja širenja požara, niti je o tome obavjestio službu nadležnu za gašenje požara.

S.Đ.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Mima
Gost
Mima

Kazna i samo dobra kazna, za primjer drugima sta ih ceka !

Strong
Gost
Strong

E istopio se zajedno s kablovima nesoju

Komentator
Gost
Komentator

Odakle je S.L. i koliko ima godina?

BNNK
Gost
BNNK

Neka narednih 10 godina huli krtolu u Spuž!

Vjecna da je
Gost
Vjecna da je

Zatvor 5 godina

Realan
Gost
Realan

A i kablovi su sigurno njegovi, nije ih negdje slucajno otudjio.

Vjecna
Gost
Vjecna

E nijesmo od ekoloske drzave, odakle mu kablovi, ukradeni?za izazivanjr ekoloske katastrofe, stete , troskova gasenja, zatvor i da sve nadoknadi, nece vise onda ni cigaru zapaliti.

Vatrogasac
Gost
Vatrogasac

19 godina.

Vera
Gost
Vera

Kao pojedinac je nebitan, recite ko stoji iza ovoga? To ne smijete.

Send this to a friend