U Crnoj Gori u posljednja 24 sata evidentirano je 11 saobraćajnih nezgoda u kojima je jedna osoba poginula.
Iz Operativno-komunikacionog centra Uprave policije kazali su da je jedna osoba zadobila teže, a dvije lakše tjelesne povrede.
U Podgorici su evidentirane četiri saobraćajne nezgode, u Pljevljima tri.
U Herceg Novom evidentirane su dvije saobraćajne nezgode, a po jedna u Kotoru i Rožajama.
Izdata su 423 naloga za uplatu novčanih kazni i podnijete 53 prekršajne prijave.
Policija je oduzela 12 pari registarskih tablica.




ne znam postoji li u Evopi zemlja sa više poginulih na putevima, obzirom na broj stanovnika…. ovo je užas kakvo bezakonje imamo u saobraćaju. Fiksne kamere i radare treba postaviti na kritična mjesta i kažnjavati svako kršenje zakona bez milosti