Golman Mesine Armando Prisko je na bizaran način zaradio crveni karton na utakmici italijanske Serije D.
Naime, Prisko je isključen jer je u finišu susreta urinirao iza gola.
“Znao sam da ima ljudi okolo i nisam želio da misle kako uriniram. Zato sam se pravio da se istežem”, rekao je čuvar mreže Mesine.
Na njegovu nesreću, sudija je primijetio šta radi i bez razmišljanja dao mu crveni karton.
“Shvatio je to suviše lično. Iskreno, mislim da niko drugi nije vidio šta radim. Objasnio sam mu o čemu se radi i sigurno to više nikad neću ponoviti”, jasan je Prisko.
Utakmica je završila bez golova, a Mesina može biti zadovoljna takvim ishodom pošto je u trenutku isključenja trener iskoristio sve tri izmjene, pa je na gol morao da stane odbrambeni igrač.
L.Đ.




ne zove se bez razloga – nuzda.