Fudbal

Golman izvršio nuždu tokom meča, pa zaradio crveni karton

Golman Mesine Armando Prisko je na bizaran način zaradio crveni karton na utakmici italijanske Serije D.

Naime, Prisko je isključen jer je u finišu susreta urinirao iza gola.

“Znao sam da ima ljudi okolo i nisam želio da misle kako uriniram. Zato sam se pravio da se istežem”, rekao je čuvar mreže Mesine.

Na njegovu nesreću, sudija je primijetio šta radi i bez razmišljanja dao mu crveni karton.

“Shvatio je to suviše lično. Iskreno, mislim da niko drugi nije vidio šta radim. Objasnio sam mu o čemu se radi i sigurno to više nikad neću ponoviti”, jasan je Prisko.

Utakmica je završila bez golova, a Mesina može biti zadovoljna takvim ishodom pošto je u trenutku isključenja trener iskoristio sve tri izmjene, pa je na gol morao da stane odbrambeni igrač.

L.Đ.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
anonymous
Gost
anonymous

ne zove se bez razloga – nuzda.

Send this to a friend