Fudbal

Šćekić ispunio san dolaskom u Partizan

foto: FK Partizan

Crnogorski reprezentativac Aleksandar Šćekić rekao je da mu se ispunio san potpisivanjem ugovora sa Partizanom.

Visoki vezista se u redove crno-bijelih preselio iz turskog Genčelbirligija.

“Velika mi je čast i zadovoljstvo što sam došao u najveći klub na Balkanu. Svaki klinac je sanjao da dodje u tako veliki klub. Moj san se ostvario. Na meni je da radim, budem što bolji i opravdam povjerenje”, rekao je Šćekić na predstavljanju.

Pored kolega iz nacionalnog tima Kosovića i Jankovića, Šćekića u novom klubu čeka i trener Zoran Mirković, sa kojim je sarađivao dok je mladi strateg bio u stručnom štabu Ljubiše Tumbakovića u reprezentaciji Crne Gore.

“Odlično poznajem Zorana Mirkovića. Navijačima bih poručio da od mene mogu da očekuju odanost, povjerenje i rad”, dodao je Ščekić.

Novi fudbaler crno-bijelih potpisao je trogodišnji ugovor sa Partizanom.

NAJNOVIJI NAJSTARIJI POPULARNI
Zarko
Gost
Zarko

Bravo Šćele

Pjer
Gost
Pjer

Najveci klub na Balkanu je CZ pa svidjalo se to nekome ili ne.A ti Scekicu tacno si nasao klub po mjeri.Partizan u ovom trenutku do bola los nazalost.

Dika
Gost
Dika

Srećno majstore.

460
Gost
460

Još da mu se ispuni da igra za reprezentaciju srbije

Send this to a friend