Najbolja crnogorska teniser Danka Kovinić nije se plasirala u polufinale turnira u Mumbaju.
Kovinićeva je poražena posliej tri seta od Ruskinje Margarite Gasparjan.
Danka očigledno nije imala snage nakon teških mečeva prethodnih dana, pa je poslije dva dobra seta u trećem potpuno stala.
Ruskinja je prvi set dobila u taj brejku, da bi Kovinić sa 6:4 poravnala rezultat.
Presudio je treći set u kom nije bilo dileme jer je Gasparijan slavila 6:1.




Zurila je da objavi stori na instalgram…tamo doninira!!!
Koliko je bolja bila u prva dva seta, ali je svojim greskama dopustala protivnici da se vrati. U trecem je jednostavno stala.
Mene bi cudilo da je bilo drugacije