Snimak sa prijetećim porukama koje je organizacija “Dušan silni“ navodno 31. maja sa kriptovanog mejla poslala na zvanične adrese predsjednika države Mila Đukanovića i premijera Duška Markovića, nije stigao na mail adresu predsjednika Crne Gore ni premijera, potvrđeno je CdM-u.

Iz Kabineta predsjednika države, CdM-u je saopšteno da se Đukanović ne osjeća ugroženim.
I iz Vlade je CdM-u saopšteno da snimak nije do sada primljen na adresama elektronske pošte koje koristi Kabinet predsjednika Vlade, te da se premijer osjeća sigurnim u svakom kutku Crne Gore.
Policija provjerava uznemirujući video.
❗️❗️❗️🎥 Погледајте видео који нам је, уз новинарско питање, прослијеђен од стране редакције Informativni portal IN4S☝️🔈 Ово је управо оно на шта смо упозоравали да се може десити Црној Гори, захваљујући погубној самовољи браће Ђукановић и гурања земље у провалију етничких сукоба. 📢 👉 Одговор #Demokratskifront на питање ИН4С можете погледати овдје: https://www.in4s.net/ko-stoji-iza-dusana-silnog-braca-djukanovic-pale-pozar-u-crnoj-gori/
Posted by Demokratski front on Monday, June 3, 2019
Fantonmska organizacija u videu prijeti: “Svakome po zaslugama” i “Okupili smo se da zaustavimo one koji zatiru Srpstvo u Crnoj Gori, svaki od njih zna zašto će biti kažnjen”. Kao što se može vidjeti, na spornom snimku se vide tri maskirane osobe, a pokrivalica je pjesma “Djeca neba”. Iza njih stoji snajperska puška.
Iz Uprave policije je CdM-u saopšteno da je njima navedeni snimak dostavio jedan medij koji je dobio mail sa spornim videom.
“Policija će analizirati snimak, izvršiti potrebne provjere i preduzeti druge aktivnosti iz svoje nadležnosti”, kažu u Upravi policije.
Na Fejsbuk stranici Demokratski front je objavio gotovo skandaloznu poruku.
“Ovo je upravo ono na šta smo upozoravali da se može desiti Crnoj Gori, zahvaljujući pogubnoj samovolji braće Đukanović i guranja zemlje u provaliju etničkih sukoba”, piše je zvaničnoj stranici ovog političkog saveza.
M.Dušević




Znaju li ove delije da je stisnuta pesnica uz glavu, pozdrav partizanskih bombaša. Pa odlučite se već jednom, jeste li četnici ili partizani? Ho ho ho… 😂
😂😂😂 Meni su ovi likovi presmiješni. Za ovo skroz desno bih rekao da je žensko, ili je neki kršni momak naslijedio ramena i ručice na majku. Alo “Srbi”, u Srbiji je stanje pune borbene gotovosti. Ako ćete da branite srpstvo, ajte u dobrovoljce pa u Preševo Bujanovac i Medveđu, pa kad završite turneju po srcu Srbije, onda dođite ovamo na… Više »
Kako bezbjedno ? Evo Stevo izronijo tri pracke koje su bile sakrivene u dubini mora a Miras ispod ikone SV Stanka Crnojevica nasa sakrivenu bombu u obliku lista papira koja se moze direktno iz Srbije aktivirat jednim obicnim pritiskom.Anal Itka javlja preko RTVCG da su posrbice naoruzane do zuba lakim naoruzanjem ne vidljivim za oko naseg slavnog domoljuba Katnica.Odma da… Više »
SISIL iliti amatersku teroristicku organizaciju zvanu svetosavska drzava poslat na Kosovo odma u odbranu otrcanog sprstva 😉
policijska rabota
znaci i pored toga sto su im vodje osudjeni teroristi….DFovce nista ne moze skrenuti sa puta siledzijstva i terorizma……na Balkanu ocigledno nisu svi srbijanci teroristi ali su do sad svi teroristi srbijanci……jos od devedesetih……vuk dlaku menus, ali cud ocigledno nikad…….
E moj Jojo dje ti zivis,koji to teroristi vrse terorizam bez idje oruzja
ne ragnar, ne moze ih ni jedna voda oprat za pokusaj terorizma a sad i za pokusaj destabilizacije putem ovog smijesnog videa…sreca je sto su neznaveni amateri; mini diktatori df-ovaca i ovi gore sa videa su tzv SISIL iliti amaterska teroristicka organizacija zvana svetosavska drzava, kapish?
Dušan Slini, to su slinavci df-a
U ovoj drzavi je narod najveci slinavac bez obzira za koga glasaju
Ovi su se napalili na PUBG Mobile 😂
Ovo su maskirani dpsovci.
Dušan šašavi
Dje su protesti?
Ovo nevidjeno liči na ono kada Šojić sam sebi šalje prijeteća pisma 😂🤣😂🤣😂🤣😂
Tri američka helikoptera HH-60 Black Hawk sletjeti su jutros na vojni aerodrom “Knjaz Danilo” u Golubovcima zbog punjenja rezervoara gorivom i odmah potom i častiše naše radnike po čokoladicu, žvakaću gumu i pepsi kolu da bi ubrzo zatim odlećeli u pravcu Pive u potragu za teroristima Dušana Silnog.
to je tzv SISIL iliti amaterska teroristicka organizacija zvana svetosavska drzava , kapish?
KOJI SU OVO RETARDI,CIM IH OTKRIJETE OVAKO IH KAO”NINDZE”@ BACITE U CELIJU, OVI CITIRAJU NJEGOSA?A,ON SE ZBOG OVAKVIH PREVRCE U GROBU!
a ne prevrce se zato sto posthumno ga nagrdise sa spomenikom aa?
-U- sto su opasni ćetnici 😂
sad cia i fbi zumiraju onu pusku pa filtriraju pa se citaju brojevi pa ce polako to doc na svoje pa ce bit posle salili smo se!!!
Radiš i ti kući sa Fameljom na tome no vam nije dobar zoom. Srećno!
Mojsilović ti pričaš ko jedan od njih
Rekose li Dusan sitni , e cudo bas , mada mali ljudi su vazda bili ljuci od obicnih
kao terijer
ne no su se prepali od ovih frontovih debila i montaza!! ovo je najgluplja stvar sto je neko mogao da postavi na net… a za ovo se lezi ne manje od 15 godina!! dace bog da ih nadju pa da vidimo te junake sto se sakrise ispod 5 maski I KKKlan se manje maskirao! blago srbiji kad ih ovi brane!!
Oj serdare! Mi i Srbija smo dva oka u glavi, nijesam ja dao naziv mom Cetinju Obilic Poljana za dzabe. Usput cemu toliko poturicah u nasoj vladi? Ocemo li mrki vuce jos jedna istraga? Zivjelo nase milo Srpstvo! Zivjela Kraljevina Crna Gora i Kraljevina Srbija! Ojha
KraljNikola, ne potpisuj se imenom crnogorskog kralja…necete nam odje instalirati nesto cega u stvarnosti nikad nije bilo. ( Kad su tu, kako gatas, bili Srbi, a sto nam je onda scelo Srpsko poslanstvo na Cetinju? Ajde, jadan, odmori i ne gusi narod sopstvenim lazima!)
Zivjela Crna Gora!
Zivjela CPC!
15 godina bi ih rebnuo a ovi sa praćkama i lisicama plus 40 kalaša bačenih u jezero dobili po 5 godina. A prećera ga brate mili, prećera ga..
Tebi je i koverta montaza i enormno bogacenje Djukanovica,oni ti odredju sta ces danas rucati
Naci odakle je mail poslat
Identifikovati grupu
Ako je u crnoj gori pohapsiti sve
Lidere kotzikanske koji su bili militantni su pohaspile francuske vlasti bez pardona
Isto spanci sa kataloncima…
Atentate planiraju…. ma neka
Poslat je iz Bjelorusije. Je li ti sad lakše?
lakse bi tebi bilo da ovo nije demokratska drzava pa pisi sto god zelis, inace ne bi smio ni clanak otvorit…
Ako ti ovo nazivaš “demokratijom” dosta si svijeta vidio i sigurno dva-tri svjetska jezika pričaš.
Ako podrzavas to sto su Spanci pohapsili Katalonce, po toj logici bi se trebao zalagati i za hapsenje vrha DPSa, SDPA i slicnih jer su separatisali Crnu Goru iz SRJ i stvorili tzv. “Monte Negro”.
Bokeljaš doooobraaa casti mi
Normalno da se osjecaju bezbjednim kada su oni to namontirali isto kao drzavni udar. Pa da neko i ima takve namjere ne bi javno govorio o tome nego kroz postupke, tako da batalite da zamlacujete ovaj napaceni narod.
Skinu će ga to mu je prognozirao astrolog.
I ti si slusao Buksovce? 🙂
Boriti se protiv terorizma i terorista onako kako se sve drzave na svjetu bore protiv tog zla. Beskompromisno, snazno, odlucno i do kraja. Jer neporazeni odnosno tolerisani teroristi su kao neugasena vatra. Rastu sa vremenom.
Šta ste se raskokodakali? Pa zar niste NATO?
Ne razumijem zaista.
Zar nisi na Kosovo odma je pored srbije?
Ja krenuo bio no me vratio Dušan Silni sa Čakora evo me kući śedim do sljedećeg naređenja. Kako si mi ti Dado, kako tvoji.. ima li šta novo? Kuda ćete kad zagusti, koekude!
mi za razliku od tebe i slicnih tebi koji bjeze kad prvi metak pukne pocev od seobe srba pa prvog svetskog rata pa do ovog zadnjeg.. sjetimo se samo partizanskih filmova vise vas je izginulo bjezajuci po onim zimama no od metaka.. a od vase hrabrosti nismo vas imali dje smjestit koliko vas je pobjeglo ovamo.. pih… crnogorci nikad bjezali… Više »
Kralj Nikola je prvi bjezao u Francusku junacino
Ja znam da je taj čije ime postiraš pobjega nije mnogo gleda.. dobro je da si ti naučio dosta iz partizanskih filmova.
sram te bilo a ustanak u takovu normalno mi smo imali vise pobjeda i vise bitaka ali smo i hrabriji vazda bili ali sadje sve to proslost nema 100 onih sta su spremni
hrvati nisubimali 5 bitaka u istoriji bosanci su poslali 60 000 placenika u doba turkse na nas samo da znas 40 000 ih se vratilo bjezeci
Ako ikad, ne daj Boze, zagusti, sitno ce tebi i takvima biti ako vas katapultiramo. No, bolje vam je da nas ne iskusavate!
Bice vama i Tuzi odma tu do PG
Van sumnje DF-u ovo nije neočekivano i nepoznato. Gotovo sigurno i stoje iza toga.
Nijedan preko metar i sezdeset-mnogo su ,,jaki,,.
cccc otrov se u malim doza čuva.
Nije ovo nacin.
Čuš, dušan sitni.
Ovo samo bolesni umovi mogu smisle i podržavaju.
Imaju li kakav ziroracun. Samo jedna puska a njih 3-4. Neozbiljno je to.
Opasni su, ovako su i Kosovo branili. Pobjedili su cuo sam. Kosovo je srce Srbije.
I dusa Crne Gore. Ali ti mrzis i Crnu Goru i Kosovo i Srbiju.
Kad voliš Mila niko ti ne može biti dobar. Niti obraza niti časti a junaštvo će tek pokazat’ polakote.
Navlačite pravu mržnju SISIL-ovci ……………..
Na crkvu su krenuli moraju ocekkivati i ovakve reakcije ima nas Crnogoraca raznoraznih.
samo kukavice prijete skriti….
Znamo. Puna dobrota.
A pričamo o evropskim integracijama..niđe mi nismo prispjeli
Ima ovakvih i u EU. Samo ti Vlado treba da se odmaknes od ovakvih, pa da idemo zajedno u EU. S njima i ovima sto ih pravdaju stvarno ne mozes.
Hahahahahahahahahaaaa,sav se naježih..je li moguće ovo u 2019 godini da se desava..zar jos ima ljudi da vjeruju u OVO..Dušan Silni aaaaahahahahahhahahahahhahahhhhhhbahbhhaaaaaaahhh
Pa dobro ti si siguran iza tastature. Ima ima i to mnogo opasnih paravojnih organizacija. Kao i pojedinaca sklonih ovakvim radnjama.
Ali ti si nebitan pa te nece niko. Opusteno.
Komedije ove…
Pronaci ce njih nasa milicija
Ne bih pridavao pažnju ovome.Vi znate da ja volim da citiram pa ću to i ovoga puta da učinim i navedem riječi velikoga Njegoša-“Ne haje Crna Gora za Nemanje,Murate, Bunaparte…”.Pozdrav sa Čeva ravnoga ! E Viva,E Viva Oprem !
znas li ti koliko je talijana pobilo crnogoraca kako mozes to da pricas brate
Cekaj gdje pise da prijete milu i dusku?
I zasro bi se milo pronasao ovdje kad svi znamo da je prikriveni srbin..a koga brane ove nindze sad df opet je li?
DF – u susret pravosnaznoj presudi pocinje da imitira ISIL
nije lako biti srbin…
Ne vala, iz rata u rat, iz mrznje u mrznju, … nema naroda do Rusa sa kojim mogu.
A jos teze im je bit susjed moj prijatelju
Grci su im daleko najbliži strucnjace.
Velim obavjestiti medjunarodne instance o prijetnjama terorizmom i odakle dolaze.
Sto se NATO, tice razmotriti izgradnju desnatnog poligona na sjeveru CG sa helikoptere
Srpski teroristi.
A koga je uznemirilo ?
Probajte pa da vidite koga
Po naslovu nije nikoga! Ja inace mislim da je to zafrkancija, svi mozemo mirno da spavamo.
Mapetovci
Hahahahahaha ovo mi je vrh! Poslije planiranog atentata mislio sam da ne mogu izmislit ništa bolje….
Dušanu ‘ silnom ‘ je carstvo trajalo punih 12 godina , i to je vjerovatno i trajalo toliko dok neki nisu shvatili ili im neko reko da pripadaju tamo nekom srpskom carstvu 🤣
Zaboravljas da Nemanjici su vladali jos 200 godina prije toga.
ahaa- kvadratnim kilometrom .
Ostavi Kralja Nikolu na miru I vrni su u doba Nemanjica ali bez nas
Ti se vidim sjecas , bice di najstariji covjek na planeti 🤣
Sjecas se ti samo onoga cime su ti naounili tu praznu glavu !
U doba Nemanjića nije postojala NACIJA,inače PAPINA đeca!
Kako nije postojala nacija kada je Sveti Sava stvorio nacionalnu srpsku crkvu
Enciklopedija,Wikipedija,štogod,a može i :Osnove sociologije ” o postanku nacije,naročito obratiti pažnj na: Stvaranje modernih nacija u Evropi! NEMA MITOVA,samo FACTI!!
Ne zaboravlja Nikola. On to ni ne zna.
“Silni” u stvari znači “nasilnik”. Iz istorije je poznato da je ubio oca. Inače, u toj familiji je bila “tradicija” da se međusobno mrze i progone. I to su glavni srbski “sveci”, što samo po sebi govori kakvu su zapravo državnu crkvu uspostavili.
E pa vidiš tajnovidac (koji ništa ne vidi), bio je jako pravedan za to doba. Otuda i Dusanov zakonik koji bi i danas bio pozeljan.
Punih šest godina.
Nevjerovatno sta srbi rade. Vala Kosovo je Albanija !
A vala ni ti nisi srbin ni crnogorac, a ni Veko mozda Vehmi! Anisi ti kriv, tata i mama su!
Vala i Tuzi
Ha ha ha uznemirujući video kako nas lože “taman kako smo zasluzili”Podgoričanin like.
Hahahahhaah tri debila , a dje ste da kosovo branite , a śedite dje ste ni za dje ste niste . NEK JE VJECNA SVETA NAM ZEMLJA CRNA GORA❤️🇲🇪🇲🇪🇲🇪
Ja sam spreman na sve
Auuuu kako je spreman niki 😂😂😂😂😂😂😂 pa djetije ime i prezime onda.
kakvo srpstvo to ne postoji ni u srbiji ….pitanje interesa a oni su probali da mute svuda u komsiluku nego im ne ide najbolje…treba brze i jace raditi na identitetskim pitanjima rijesiti pitanje crkve …
Bravo brate slatki – kratko i jasno!!!
Zavadi pa vladaj,Britanci ruke trljaju dok se vi ovdje svadjate oko nebuloza i vjecni robovi biti cete.
Jasenovac je majka.
Ovo je govor mržnje. Admin da ukloni!!!!
Ne,ne..neka se objavi i neka se ne uklanja
Ovo je fašisoidni nacistički portal.Da se zna.
CDM je portal u kojem dva- tri anonimusa sa nekoliko nick-ova šire mržnju.
Je li moguće da puštate ovakve komentare sram vas bilo
Harise, da bogda ti bio u kuci, za bolje i nisi.
@ Haris
Postoje IP adress, što znači da nijesi bezbjedan iza ekrana. Takođe, govor mržnje se ne toleriše ni u cyber prostoru. Neznaš u šta si se uvalio.
Nije ti trebalo ovo,sem sto potvrdjujes ko si i sta bi napravio kad bi te opet zapalo.Sada ti je jasno zasto nikad necete dobiti potvrdu zlocina u Srebrenici,ne zasluzujete je.
4 idiota-sa ovim sto snima,brzo ce da se cesu u prdekanu.
Naravno da se osjećaju bezbjednim od imaginarne prijetnje
Na osnovu kojih dokaza to tvrdiš?
Ne znam šta treba da učini Fašistički front kako bi bio zabranjen. Ovakvu družinu opasnih namjera ni najdemokratskije zemlje svijeta trpjele ne bi!
Sto radi Milo hahaha
A oćemo u Evropu!
Dok god se palite pališe na ove glupoderine kao drustvo smo na nivou africkih zemalja Kosova i Al.
hahahahahaha ovo je skrivena kamera sto se radi + sa komentarima…Da se odmakne paznja od istine dok narod nema leba da jede..sve takticki.
Nedostatak radnika je na primorju i plata 250- 300 eura + hrana i kome je stvarno potreba ne može biti gladan.
Tako što se leba tiče to nije tačno ali je tačno da su i to sramotno niske plate.
ovo je iz kuhinje dps. vidite kako su ovi njihovi sendvic botovi odmah napali srbe. jasno kao dan.
Jel ovo drže tri prsta skupljena kao Ustaše prilikom
polaganja zakletvi a preuzeto od njemačkih
Nacionalsocijalista-Hitlerovih fašista koji su prvi u
novije doba pruzeli taj pozdrav ???
Vjerovatno ih ista -fašistička ideologija povezuje ….
Neka Krsto.I tvoj tata ih je dizao
Dizao ih je i Krsto kad je bio mlad.
Krsto,Krsto, zna se ko su fašisti.i ko u CG njeguje fašističku ideologiju..ko kumuje s balistima i ustašama,ko ima Sekuline stihove,ko baštini talijanski naziv za Crnu Goru
Zaludu ti je,kad ne znaš…no eto.
Katnicu dje su ti …
Talik 🙂
CDM je sramota novinarstva, ruku pod ruku sa Dnevnim novinama, AnaLitikom, RTCG, Pinkom i ostalim medijskim đubretom.
Pa mjenjaj stanicu više, šta čekaš, da ne čitamo ovaj tvoj zlo i otrov.
Ništa nebično, medijska propaganda DF i ostalih fašista. navikli smo na njih. Smiješni su i jadni .
Spremte se spremte četnici
Silna će robija da bude 🎺🎺🎺
To su neki likovi zadojeni velikosrpskim nacionalizmom što ne obznane svoj identitet kad su toliki junaci
Zbilja , u pravu si , ja se kunem odje ( ako ista znaci ) da svakome u oci i facu kazem ono sto mislim , ukljucujuci obavezno i nekome da je nista covjek ako je to tako , po mojim moralnim kodeksima ! Ne ocekujem od covjeka da bude savrsen , svako ima i plus i minus , ali… Više »
Zamisli samo taj subjektivni moralni kodeks. Ovo kao kriminalac da piše. Komformista.
ŽIVJELO NEZAVISNO,SUVERENO,KOSOVO!
ZIvjelo Srpsko Cetinje!
malEcucE Zivelo Crnogorsko Cetinje! Crnogorci nijesu Srbijanci. Razumjete li!
Sindon no ti si Srbijanac s tom ekavicom.
malEcucE ja sam pravi Crnogorac citajte Crnogorci NIJESU Srbijanci! Volim crnogorski jezik.
GLASOVALI PROTIV VAS -65
Do sjutra ujutro!
I neovisne Tuzi
Nikad slvanac max, pa ni tad.proci ce i ova okupacija kad tad.
Hahaha
Koja okupacija, trt, čega ?
Nemate problema, bićete za sedmicu dana manji od makova zrna, plakacete i moliti.. znamo mi srpsko junaštvo iz dnevne sobe. Evo se na Kosovo vidi.
DF,ima li wifi u Spuz!?!
I dukljansko…eno ga u Ulcinj i u Tuzi
Ne smijete ni fudbal igrati protiv Kosova pred publikom.
Navijac @,
Zar Kosovo nije srce Srbije.
Bez navijaca se igra zbog kazne UEFE, a ne sto neko ne smije.
Koliko mrzsis CG, garant bi navijao za Kosovo…
Nego …
Srbija, Albanija, Islamska drzava- nema razlike. Neka nam vjecno traje nasa jedina Crna Gora. U inat dusmanima.
Ne bi reko da je Albanija
Crna Gora=Albanija=Kosovo
Toliki su junaci da ne smiju ni riječ da zucnu…. haha sjedite sjedite…. da vas đavo ne ponese… a df upozoravao!!! haha e što se čini!!
Izaci ces ti sjutra za burek.
Ako imaš 1€,naravno
Ne no ti za tablet
Maskirali se Mandić, Knežević i Čadjenović 😂
koliko je ovo jadno odma se vidi cija je kuhinja… cim DF nije rekao na sva zvona tj sazvao onu (saucesce) konferenciju za stampu i napao dps da su ovo oni snimili onda je to evidentno njihova rezija..
Ne ujeda pas koji laje.
Zato ovi ćute?
ahahahahahaha ovo je da prepanu Djukanovica i Katnica i sudije u drugostepenom postupku… o majko mila… uhh vas sam se najezio!!!! :-)))) a tacno se vidi da je to rezija istih ovih jadova jadnih iz DF-a..
Maškare
Teror je metod ocajnika koji ce sasvim izvjesno biti porazeni !
Srbi bez rata ne mogu. U kojoj god drzavi ih ima vise od 10% ocekujte oruzane sukobe
U Crnoj Gori ima 75%
Nijesu Srbijanci
Gdje stade Islamska Drzava, njihovim stopama, metodima i duhom nastavljaju braca po civilizovanosti – “Pravoslavna Drzava” ?
Obavjestiti EU, diplomate I izvjesne instance NATO o teroristickim prijetnjama
Ma obicna glupost pih…Gladni narod treba da se organiziju i da otima na silu od Liberala i Depesovaca dosta je bilo rata ovom narodu samo otimat od onih sto glasaju DPS i imaju
Ma ajde? A da ti nisi ruso-cetnicki troll pa mislis da smo svi sisli sa marsa da se upecamo na ovo?
Upeca se ili ne upeca neki su htjeli ovaku drzavu a neki nijesu ovi sto jesu nek pljackaju sad ove stno jesu…Nevidim nista sporno
EWIWA WERO MONTENEGRO,…..Da je VJEČNA…👆
Mislis, da je WJECNA
…slaba ti je ta Cucka jeka…
Daje vječno Milova i Blazova a mi cemo im placat struju i poreze.
Katnicu reaguj,pod hitno ukinuti djelovanje partije “df”.
Zakonom ih zabraniti.
Je li ovo isil,ili je ovo priprema za djeciji maskenbal u nedjelju u Tivtu.
Brao, falilo nam je ovo, ipak je 21 vijek, treba pratiti trendove.
Eo sad ću pancir kupit
Ovo se moze lako rijessiti- svima onima koji ne priznaju Crnu Goru kao svoju drzavu oduzeti drzavljanstvo I protjerati ih iz zemlje.
U pravu si. Ali vidiš li da godinama niko to neće da rješava, tačnije neće oni koji su to dužni po zakonu
Tako je.VANKA !!
Sta bi na to koalicioni partneri rekli?
Nemoj tako protiv države.! Nemoj da šaljem za tebe.
Interesantno da se jadovi uvjek kriju iza religije i nacije.
Ucinje mi se da pise Tirana stizemo.
Opet DPS plasi narod tim “zlim Srbima”!!!
Detaljnim pregledom snimka puška nije prava već igračka , od ove trojice dvije su lutke plasticne samo jedan je stvarna osoba .
Pohapsiti hitno!
Ako su Srbi odje nesto izgubili neka traze, a ako nijesu, NEMA STO DA TRAZE!
Pa mogli ste bar citirati nekog Srpskog drzavnika.
Ima li srpskije djelo od Gorskog Vijenca?
Ima li glupljeg nika od tvog?
Ima. Načertanije.
Vlaška posla
Ako policija utvrdi identitet ovih nindzi, odma da predje na one te su prebili Mija Martinovica i njegov auto.
da je mijo napravio ono bilo ddje na svijet bio bi rahmetli ovdje je dobio 100k
Da je to uradio u americi postoji velika vjerovatnoća da bi ga policija lišila života
Jes.ovi bi bas umjeli kriptovat mail xax
Ne bojite se braca CRNO GORCI tu smo mi albanci uvijek spremni za sve kao u BITKA U KOSHARE
Nek podju junaci na kosovo
Ja bi volio da krenu, zaisto. Mnogo jada više, povuci potegni od 89-te. Krenite, pa ko što ponese.
Ovaj zrikavi usredinu je pipun ,🤣
Da ste prenijeli cijelo saopstenje DF-a vidjeli bi da oni tvrde da Djukanovici stoje iza ove tzv.organizacije. Naravno, od vas je tesko ocekivati objektivno izvjestavanje.
Ti si neki njihov podparol?
Podparol ne postoji. Valjda bi toliko trebao znati kad javno komentarises. A ako su pustili citav snimak, koji ziasta jeste sramotan i za osudu, onda treba da puste sustinu onoga ko to komentarise, bez zlonamjernog izvlacenja iz konteksta. Ovo sto je u naslovu za DF nema navedeno u njihovom saopstenju. Ne zna se ko je jadniji u svemu ovome, svako… Više »
Ti si neki nepismeni sendvičar
Na osnovu kojih dokaza to tvrde ?
Ove nase ne mozes maci sa vlasti,sem nasilnim putem.
Tragikomedija,treba ih maci sa vlasti,ali u parlamentu i institucijama Drzave Crne Gore,a ne na ulicu,bojkotom parlamenta i sl.a sto mislis da ti “neko”ko te imalo poznaje ili preko “tipovanja”posalje neku porukicu,kao “trebas to i to,donesi to i to ili cemo “ni po babu ni po stricevima”.Kako bi ti to RIJESIO,ajde mi pojasni,kojim nasilnim putem,da si Rambo,tesko bi islo,valjda znas sto… Više »
Cetinje, kako u parlamentu i institucijama koji su stvoreni i apsolutno kontrolisani od tih istih mracnih figura. To je kao da udjes u kazino i da se nadas obogacenju.
A sto se ceka,pod hitno pohapsiti gospodu(ovo gospodu se zajebavam)iz DF-a koji su pustili saopstenje u javnos “na cemu su oni upozorivali da ce doci do ovako necega”,dakle DEBELO su UPLEKANI u ovo i tacka,to je njihovo OBAVJESTENJE preko rusko-srpskih sluzbi.
Crbi su sada u takvom stanju da bi ova organizacija trebala da se zove Dusan slini
Uvjek su bili u tom stanju, nego je propaganda ucinila svoje.
Xaxa…
Zna se ko ima iskustva sa kriptovanim stvarima u CG.
Ništa ovo nikome ne treba.Spustite malo loptu svi.Jedan smo narod bez obzira kako se ko osjeća.Dosta je bilo bratoubilaštva odje.
Taj “jedan narod” su Crnogorci. A oni koji su se odrekli crnogorstva, nihov je problem dje im je domovina.
Zivjela Crna Gora i CPC!
“U Crnoj Gori žive Srbi koji govore srpskim jezikom, većinom su pravoslavne vjere, a ima ih nešto malo rimokatoličke i muhamedanske”
– Zemljopis Knjazevine Crne Gore 1899
Standardni citat, no ne znaš da je pisan tako upravo da utuvi mladim Crnogorcima, đeci 3 razreda osnovne škole (kao i svima ostalima, drugim sredstvima) u glavu da su toboš Srbi, kako bi naum Kralja Nikole da vlada “Velikom Srbijom” imao nekakvu podršku naroda. Ne znaš vjerovatno ni što su Crnogorci sami za sebe tada govorili, a imaš zapisano: “Pitaš… Više »
Ahaaaaa BUHA @ Podgorica ne mlati sreceti stid me takvih Crnogoraca Sve sto Srbija imade da valja to dade Nase Srbstvo Gore ove Crne Karadjordja,Hajduk Veljka,Vuka Karadzica,Simu Milutinovica,Vojvodu Djujica itd ajde se omi malo i ne pljuj po Crnoj Gori sramte bilo
Podgorica to je jasno samo tebi i sličnim ispranoga mozga. Srbin nikad nije bio sinonim vjere nego naroda. SLOVENSKOG PRAVOSLAVNOG!
Ahaaa Slava bogu tisi se odreka Crne Gore Njegosa SV Petra K nikole ja ocu da sam Crnogorac ko oni da o Srbstvu pjevam i da ga velicam ko oni ti Crnogorac ahaaaaaaaaaaaaaa po anti Srbstvu jeli ?
“Ko Crnogorstvu ne bio vjeran, Bogom i ljudima svudj bio ceran” rijeci Svetog Petra. Svi Petrovici su bili Crnogorci, neki od njih kao Njegos i Nikola su srbovali zbog svojih ambicija da postanu kraljevi Jugoslavije…
A pravih Srba u CG ima oko 3% + izbjeglice iz BiH i kosova. I ima oko 30% Crnogoraca koji su umislili da su Srbi. Fenomen.
Kako rece Petar Cetinjski “Crnogorci ne dajte se varagi”
Viko, ajde onda rastumaci mi citiranu Njegosevu recenicu iz 1847.godine: U SVIM ZIVOTNIM SITUACIJAMA CRNOGORAC JE UVIJEK CRNOGORAC. Cudo kako Njegos ne rece da je Crnogorac u “nekoj situaciji” Srbin! Pojam srbin kod Njegosa znaci HRISCANIN i nikako drugacije! Zasto inace u pjesmi Srbin srbinu on kaze ” srpska Italija”. Znaci, hriscanska Italija. Je li tako? Zna se da je… Više »
Vrjeme sta to pričaš covjece? Srbin-Pravoslavac? Pa ti si zastranio.
Do zore!
Tako je!
Nema ničeg spornog slažem se. Dođite!