Zbog radova na trafostanici Berane 2 (Centar) od 10 do 17 sati, bez napajanja električnom energijom povremeno će ostajati Gradsko područje Berana i to ulica Dušana Vujoševića,ulica Svetog Save, Mojsije Zečevića, Polimska, Pešca, Dio Buča, ulica 29. novembar, Miloša Mališića, Novo naselje, Obalsko naselje i Osme crnogorske brigade.
Takođe zbog radova u trafostanici Dolac VI od 10 do 13 sati bez struje biće potrošači koji se napajaju sa pomenute trafostanice Gnionik.
U Rožajama će zbog radova na dalekovodu Kalače, od 9 do 15:30 sati, bez struje ostati Gusnice., dok su u Andrijevici planirani radovi na trasi dalekovoda Konjuhe, pa će u istom terminu bez napajanja električnom energijom biti Đulići, Cecuni, Kruška, Kuti I i Kuti II.



