Društvo

Branislav Vukićević imenovan za predsjednika Notarske komore

Foto: Notarska komora CG

Na  Izbornoj sjednici Skupštine Notarske komore Crne Gore(NKCG) izabrani su novi članovi tog organa na novi mandatni period u trajanju od dvije godine. Za predsjednik Notarske komore Crne Gore izabran je Branislav Vukićević, dok je za potpredsjednika imenovan Igor Stijović, saopšteno je iz NKCG.

“Članovi Upravnog odbora Notarske komore Crne Gore su: Jadranka Adžić, notar iz Podgorice; Svetozar Bogavac, notar iz Bijelog Polja; Darko Ćurić, notar iz Podgorice; Rade Jovanović, notar iz Budve; Dalibor Knežević, notar iz Budve, Vuksan Sekulić, notar iz Bijelog Polja i Andrijana Vukčević, notar iz Podgorice”, navedeno je u saopštenju.

Novi ćlanovi Komisije za kontrolu i pregled finansijskog poslovanja Notarske komore Crne Gore su Slavica Bošnjak, Veselinka Marković i Milena Živaljević.

Kako su naveli, Vukićević se zahvalio svim prisutnim notarima na učešću u radu Izborne Skupštine, kao i podršci koji su glasanjam dali svojim kolegama. Izabranim notarima je čestitao i poželio mnogo uspjeha u radu u organima i komisijama NKCG.

Send this to a friend