Zbog planiranih radova na mreži, u ponedeljak 01. marta, bez napajanja električnom energijom ostaće područja sljedećih gradova:
Podgorica
– u terminu od 09 do 15 sati: Dio Ulica Vlada Ćetkovića i Slovačke.
– u terminu od 09 do 16 sati: dio Donje Gorice- ul. Pavla Mijovića, Zlate Raičević, Vojina Popovića Španca, Filipa Radičevića, Arhonta Petra i dio ul. Rista Ratkovića.
– u terminu od 09 do 17 sati: Lijeva Rijeka, Brskut, Veruša, Opasanica i Mokra.
– u terminu od 14 do 15:30 sati: dio Centra Grada, Zagoriča, Zlatice, Momišića i Malog Brda.
Danilovgrad
– u terminu od 08 do 15 sati: Donji Rsojevići.
Cetinje
– u terminu od 08 do 14 sati: Kosijeri.
Nikšić
– u terminu od 08 do 15 sati: Rudine, Trubjela, Vojin Do i Prijespa.
– u terminu od 08 do 17 sati: Donji Klenak, Štrpca, Dolovi Velimlje i Dubravča Do.
– u terminu od 08:30 do 14 sati: Golijsko naselje – Kličevo.
Bar
– u terminu od 07:30 do 18 sati: Krnjice, Marstijepovići i Đuravci.
– u terminu od 08 do 14 sati: Alkovića Brijeg, Paljuškov Pijesak.
Budva
– u terminu od 09 do 13 sati: djelovi gradskog jezgra Budve (moguća kratkotrajna isključenja u trajanju do 10 minuta).
Ulcinj
– u terminu od 08 do 15 sati: Brajše, Naselje Kaliman, Donji Rastiš, Gornji Rastiš, Curanovići, Naselje Kodre kod servisa Millenium.
Kotor
– u terminu od 09 do 12 sati: Grbalj, Glavatske kućice.
– u terminu od 09 do 13 sati: Krivošije, Dragalj.
Herceg Novi
– u terminu od 08 do 16 sati: Mokrince, Kruševice, Vrbanj.
– u terminu od 13 do 17 sati: Kumbor, potrošači oko “Pršut krivine”.
Andrijevica
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: selo Kralje.
Berane
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Petnjik, Dapsići, Tmušiće, Batuni, Ranč, Mršina Bara, Planinski prevoj Lokve, Donja Rženica, Zagorje, Kaludra, Rovca i Lisijevo Polje.
Bijelo Polje
– u terminu od 09 do 15 sati: Stožer, Rasovo, Sela, Slijepač Most i Pali.
– u terminu od 09 do 18 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Slijepač Most, Bojišta, Rakita, Mijatovo Kolo, Gilinoge, Pali, Jabučina, Gevčina, Okladi.
Gusinje
– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Kruševo.
Kolašin
– u terminu od 07:30 do 18 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići i Ljevišta.
– u terminu od 08 do 14 sati: ulice: Toška i Jovana, Milivoja Bulatovića kao i naselje iznad crkve i Bakovići.
– u terminu od 08 do 15 sati: Dulovine, Durutovac, Izlasci, Manastir, Smrčje, Rečine, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Drcka, Jabuka, Italkom, Sunga, Đekići, Suva Gora, Bare Kraljske, Vranještica, Lug Vukićevića, Đuđevina, Bare, Raičevine, Petrova Ravan, Prekobrđe, Podi, Smira, Drijen, Sreteška Gora, Uljari i Sela.
Mojkovac
– u terminu od 10 do 14 sati: Bjelojevići.
Petnjica
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio sela Vrbica.
Plav
– u terminu od 09 do 17 sati: selo Bogaiće.
Pljevlja
– u terminu od 08 do 16 sati: Zabrđe, Zabrđe Živinarska Farma, Vujanović, Zenica, Duja, Šumani 1 i Selišta.
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.
UTORAK
Zbog planiranih radova na mreži, u utorak 02. marta, bez napajanja električnom energijom će ostati područja sljedećih gradova:
Podgorica
– u terminu od 09 do 16 sati: Bratonožići i Jelin Dub, Ulica Bregalnička, dio ulice VII Omladinske Brigade i Vladike Danila, Bratonožići i Jelin Dub.
Danilovgrad
– u terminu od 08 do 15 sati: Vučiji Studenac, Đeđezi, Stanjevića Rupa iBregovi Mijovića.
– u terminu od 09 do 17 sati: Dobro Polje i Glava Zete.
Cetinje
– u terminu od 09 do 15 sati: Tomići.
Nikšić
– u terminu od 08 do 17 sati: Donji Klenak.
– u terminu od 08:30 do 15 sati: Podljut.
Plužine
– u terminu od 08 do 15 sati: Donja Brezna.
Bar
– u terminu od 07:30 do 18 sati: Marstijepovići i Đuravci.
– u terminu od 08 do 14 sati: Alkovića Brijeg i Paljuškov Pijesak.
– u terminu od 09 do 15 sati: Dio ulice Petrovački put i dio naselja Partizanski put, naselje Pod Glavicom u Dobrim Vodama i Marin ploča, Veliki Pijesak Ul 76; 78; 89; 91 i potrošači koji se nalaze u blizini hotela “Kalamper”, naselje Dobra Voda, područje oko Obalne stanice, restorana “Kalamper” i restorana “Makina Vučinića”
– u terminu od 10 do 13 sati: Makedonsko naselje, Bjeliši, Ilino, Zupci (naizmjenična isključenja u trajanju do 45 minuta).
Ulcinj
– u terminu od 08 do 15 sati: Brajše, Naselje Kaliman, Donji Rastiš, Gornji Rastiš, Curanovići, naselje Kodre kod servisa Millenium.
Kotor
– u terminu od 09 do 13 sati: Krivošije, Dragalj, Dobrota, Autokamp.
Herceg Novi
– u terminu od 08 do 15 sati: Sutorina, Lučići, Beci, Prijevor, Malta, Konjevići, Debeli brijeg.
– u terminu od 08 do 16 sati: Kameno, Žlijebi, Ubla.
Andrijevica
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Selo Kralje.
Berane
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Babino, Drgosava, Zagrađe i dio sela Goražde.
Gusinje
– u terminu od 09 do 14:30 sati: Dio sela Grnčar.
Bijelo Polje
– u terminu od 09 do 15 sati: Tomaševo i Vrh.
– u terminu od 09 do 16 sati: Crnča, Ivanje, Radulići, Vrbe, Crhalj, Goduša, Kradenik, Sipanje, Ličine, Lazovići, Moravac, Godijevo, Stubo, Šipovice, Vrh, Negobratina, Sušica, Osmanbegovo Selo, Đalovići, Čampari i Dupljaci.
Kolašin
– u terminu od 07:30 do 08:30 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.
– u terminu od 07:30 do 18 sati: Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev Lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.
– u terminu od 08 do 14 sati: ulice: Toška i Jovana, Milivoja Bulatovića kao i naselje iznad crkve i Bakovići.
– u terminu od 08 do 15 sati: Jasenova, Ocka Gora, Međuriječje, Mrtvo Duboko, Smolice, Bulje, Andrijevo, Gornja Rovca, Vlahovići, Bogutov Do, Jasenov Do, Trmanje, Cerovica, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, RDC, Višnje, Velje Duboko.
– u terminu od 17 do 18 sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta.
Mojkovac
– u terminu od 10 do 14 sati: Uloševina.
Petnjica
– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: selo Lješnica.
Plav
– u terminu od 09 do 17 sati: selo Bogaiće.
Rožaje
– u terminu od 09 do 15 sati: Halilovići, Kozare, Majdan i Bađov, Carine, Daciće, Gornji Bukelj, Kaluđerski Laz, Betonjerka, Kamenjuša, Punkt Kula, Granični prelaz Kula i Repetitor Kula.
Pljevlja
– u terminu od 08 do 16 sati: Bukovica, Mihajlovica, Košido.
– u terminu od 09 do 15 sati: Hoćevina.
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.