Zbog planiranih radova na mreži, sjutra će bez napajanja električnom energijom ostati nekoliko crnogorskih opština.
Podgorica
-u terminu od 10:00 do 11:30 sati: Zgrade u Ulica Janka Đonovića preko puta Femili Kvarta
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: dio Donje Gorice oko puta za Ribnnjak i dio ul. Raka Mugoše
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: dio Donje Gorice uz Moraču kod fudbalskih terena
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Brežine
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: dio Zagoriča oko groblja
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: ul. Rusa Radulovića, Lička, Đure Daničića i Branka Deletića
Danilovgrad
-u terminu od 7:30 do 15:00 sati: Šume Bećirovića
-u terminu od 7:30 do 15:00 sati: Donje selo
Tuzi
-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Ramza Ćaf, Spinja, Gornje i Donje Drume, Vitoja, Božaj, Arza, Kremza, granični prelaz Božaj (kratkotrajna isključenje ne duža od 30 min.)
-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Skorać, Traboin, Nabom, Helnica, Karaula Jagoda, Arza, Barlaj
-u terminu od 7:30 do 15:00 sati: dio naselja Velje Polje i Filendar
Cetinje
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Šinđon, Pod Uba, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Karuč, Cerov Pod, Kraće Do, Dodoši, Žabljak Crnojevića, Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Lipovik, Čukovići , Dujeva, Zaječina, Mihaljevići, Poseljani i Zaštek
Nikšić
-u terminu od 8:00 do 18:00 sati: Dragovoljići
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Pišteta
-u terminu od 8:15 do 15:00 sati: Jasenovo Polje
-u terminu od 8:00 do 19:00 sati: Lipova Ravan
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Gornji Pilatovci
-u terminu od 8:00 do 13:00 sati: ul. Nikole Tesle, Ul. VI Crnogorske Ul. Danila Bojivića, Ul. V Proleterska, Staro Pazarište, Gradska pumpa
Plužine
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Goransko, Okrajci, Manastir Piva, Sinjac
Bar
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: “Možura” DOO Regionalni Vodovod – PS Belveder Bar
-u terminu od 7:30 do 17:00 sati: Kaptaža Čanj, Liše potok, Mišići, Đurmani, Grabovik
-u terminu od 9:00 do 11:00 sati: objekat Zetagadnje u blzini Luke
-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Gornje Rutke, Gorelac i dio Tudraka
-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Ivan Milutinović, Mogilica u Brci
Budva
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Stanišići, Mažići, Brajići, Stanjevići, Lapčići, Di Bar, Duletići, Gornji i Donji Pobori
Kotor
-u terminu od 10:00 do 14:00 sati: Markov Rt i Stoliv-područje od Instituta Vrmac do kraja Stoliva
-u terminu od 10:00 do 11:00 sati: Rakite-donji dio naselja
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Krivošije,Dragalj
Tivat
-u terminu od 10:00 do 13:00 sati: Seljanovo, Lamela A-4 Bokeljska br. 30
Herceg Novi
-u terminu od 7:30 do 18:00 sati Sutorina, potrošači oko bivše željezničke stanice, škole u Sutorini kratkotrajni prekidi u napajanju u periodu izvodjenja radova
Mojkovac
-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Bjelojevići
Kolašin
-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Babljak
-u terminu od 8:30 do 14:00 sati: Bare
Bijelo Polje
-u terminu od 8:00 do 18:00 sati: Sutivan. Kukulje
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Pisana jela
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Loznice
-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Tomaševo, Mislići, Selakovići, Lijeska, Sokolac, Šljemena, Barice, Pisana Jela, Potrk, Obod, Žaljevo, Pape, Glibavac, Grančarevo, Skočigorina, Ujniče, Čokrlije-Cerovići
-u terminu od 8:00 do 18:00 sati: Dobrinje Gornje, Mioče
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Kruševo
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Goduša, Sipanje, Ličine, Moravac, Lazovići, Godijevo, Stubo, Šipovice, Vrh, Negobratina, Osmanbegovo selo, Sušica, Dupljaci, Đalovići, Čampari
Berane
-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Petnjik,Dapsići,Tmušiće,Batuni,Ranč,Mršina Bara,Planinski prevoj Lokve,Donja Rženica,Zagorje,Kaludra,Rovca i Lisijevo Polje
-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: selo Zagorje
-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: dio sela Štitare(potrošači koji se napajaju sa TS 10/0,4kV Štitare 2)
-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: dio planinskog katuna Jelovica
-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: selo Kurikuće
Rožaje
-u terminu od 9:30 do 14:30 sati: Hurije, Grahovo, Lovnica, Bubovići, Klanica, Bašča, Sastanci, Lučice, Gržice, Ćosovica, Zloglavlje i Honsiće
-u terminu od 12:00 do 14:30 sati: dio prigradskog nasela Rožaja
Plav
-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: dio sela Vojno selo,sela Budojevice i Hakanje
Pljevlja
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Crnci, Leovo Brdo, Cerovci, Vrba, Šljuke, Zahum, Meljak, Višnjica
Žabljak
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Tmajevci, Meždo, Lazar, Tepačko Polje, Stijepović, Englezi, Borje, Ninkovići, Lukšić, Šumanovac
Šavnik
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Dobra Sela, Previš, Mtel Repetitor, Godijelja, Grabovica, Tunel Ivica, Motel Provalija, Vrtoč Polje, Bukovica, Fabrika vode Diva, Borovac