Društvo

Planirana isključenja struje u petak

Zbog planiranih radova na mreži, u petak 19. juna, bez napajanja strujom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 08 do 16 sati: dio ul. Nikole Tesle i Ludviga Kube, ul. Rovačka i Petra Miljanića, Brežine, dio Vranića (ul. Luke Gojinića i ul. Kraljice Jakvinte), zgrade na uglu Dalmatinske i ul. Đoka Mireševića i dio Dalmatinske ulice.

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Glava Zete, Dobro Polje, Grbe i Pržine;

– u terminu od 09 do 15 sati – Vučica.

– u terminu od 08 do 15 sati – područje Spuža (kratkotrajna isključenja u navedenom periodu).

Cetinje

– u terminu od 09 do 15 sati – Ivanova Korita;

– u terminu od 08 do 15 sati – Rvaši.

Tuzi

– u terminu od 07:30 do 17 sati: Ramza Ćaf, Spinja, Gornje i Donje Drume, Vitoja, Božaj, Kremza i granični prelaz Božaj (kratkotrajna isključenja do 30 minuta);

– u terminu od 07:30 do 17 sati: Skorać, Arza, Barlaj, karaula Jagoda, Helnica, Nabom i Traboin.

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Praga, Dabovići, Povija, Ostrog, Norin, Stubički Kraj, Jovan Do, Bulevar Vuka Mićunovića, ul. Stojana Kovačevića, Meander, ul. Gavrila Principa, ul. Vuka Lopušine, dio Mušovine i Željeznička kolonija.

Plužine

– u terminu od 08 do 15 sati – Pišče.

Kotor

– u terminu od 10 do 11 sati – Dobrota (Sveti Matija – dio iznad magistrale);

– u terminu od 08 do 17 sati – Krivošije i Dragalj;

– u terminu od 09 do 12 sati – Trojica;

– u terminu od 09 do 13 sati: područje Tabačine oko zgrade CEDIS-a, Stari Grad (dio od Vrata od rijeke do Trga od oružja), Parilo (područje oko hotela “Vardar” i “Astorija”) kratkotrajni prekidi u navedenom terminu;

– u terminu od 09 do 13 sati: Stari grad, zgrada Opštine, Centar za kulturu i okolno područje.

Budva

– u terminu od 08 do 18 sati: dio naselja Rafailovići u blizini mosta u Rafailovićima, Turistička ulica i dio naselja Rafailovići uz obalu;

– u terminu od 08 do 15 sati – Donji Pobori.

Bar

– u terminu od 08 do 17 sati: Gluhi Do, Limljani i vodovodne pumpe Malo i Velje oko;

– u terminu od 08:30 do 12 sati: Nafta, Popovići i Bjeliši;

– u terminu od 09 do 15 sati – Dubrava (107. i 105. ulica).

Ulcinj

– u terminu od 08 do 11 sati: Zejnelovići, Donji i Gornji Kosići, Bojke i Mide;

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Krute Duraku, Kamenički most, Leskovac, Mrkovsko polje, Dabezići, Mali Kaliman, Međureč i Vladimirske Krute;

– u terminu od 08 do 15 sati: Pristan, Đerane 1, ul. Spasoja Ivanovića kod Kućevića i Gornji Kravari;

– u terminu od 07:30 do 12 sati: Gornja i Donja Briska Gora, Zoganje, Darza, Sveti Đorđe, Sutjel, Ćurke, Kodre Dakine, drobilana Gač i Reč;

– u terminu od 08 do 13 sati – Kodre (naselje kod Solanskog puta).

Pljevlja

– u terminu od 08 do 17 sati – Brvenica i Glisnica.

Žabljak

– u terminu od 10 do 17 sati – Brajkovača.

Bijelo Polje

– u terminu od 09 do 15 sati: Mijatovo Kolo, ul. Đorđija Stanića, Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Goduša, Sipanje, Ličine, Moravac, Lazovići, Godijevo, Stubo, Šipovice, Vrh, Negobratina, Sušica, Osmanbegovo selo, Dupljaci, Đalovići, Čampari, Pisana Jela, Lješnica, Srđevac, Poda, Trubina, Bioča, Lozna, Jagoče, Crniš, Gornja Lipnica i Slijepač most;

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Dobrinje Donje, Tomaševo, Mislići, Lijeska, Sokolac, Šljemena, Barice, Pisana Jela, Potrk, Obod Žaljevo, Pape, Glibavac, Grančarevo, Ujniče i Čokrlije-Cerovići;

– u terminu od 09 do 16 sati: Čoklije, Bijeli potok, Pavino Polje, Krstače, Mahala, Grab, Biokovac, Grubješići, Kičava, Kovren, Vergaševići, Gorice, Slatka, Bliškovo i Stožer.

Kolašin

– u terminu od 08:30 do 14 sati – Đuđevina;

– u terminu od 09 do 14 sati – dio naselja Donji Pažanj.

Mojkovac

– u terminu od 09 do 14 sati – Bjelojevići.

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Petnjik, Dapsići, Tmušiće, Batuni, Ranč, Mršina Bara, Planinski prevoj – Lokve, Donja Rženica, Zagorje, Kaludra, Rovca i Lisijevo Polje;

– u terminu od 07:30 do 18 sati – Kurikuće i dio planinskog katuna Jelovica.

Andrijevica

– u terminu od 08 do 14:30 sati: Bojovići, Božici, Poda, Kuti, Cecuni, Jošanica, Dulipolje, Konjusi, MHE Bradavac, Gračanica, Gornje Luge, Ulotina, Zorići i dio sela Seoce.

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati – Hakanje.

Petnjica

– u terminu od 08 do 14:30 sati: Radmanci, Lagatori, Bor, Savin Bor, Ponor, Dašča Rijeka, Kruščica, Murovac, Javorova, Tucanje, Azane, Vrševo, Lješnica i Orahovo.

Rožaje

– u terminu od 09 do 11:30 i od 12 do 14:30 sati: Hurije, Grahovo, Lovnica, Bubovići, Klanica, Bašča, Sastanci, Lučice, Gržice, Ćosovica, Zloglavlje i Honsiće.

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

Send this to a friend