Komisija za dodjelu subvencija građanima za kupovinu bicikala, električnih bicikala i električnih trotineta objavila je Konačnu listu dobitnika subvencija, poručili su iz Glavnog grada.
“Građanin koji je učestvovao u Javnom pozivu za dodjelu subvencija može podnijeti prigovor na zaključak o izboru korisnika subvencije. Prigovor se podnosi Komisiji preko Službe za ostvarivanje izvršne funkcije gradonačelnika u roku od tri dana od dana objave Liste ispravnih prijava”, pojasnili su iz Glavnog grada.
Kako su naveli, potpisivanje ugovora za subvencioniranje biće upriličeno u subotu, 16. aprila, a takođe biće organizovana i promotivna vožnja biciklima i električnim trotinetima.
“Okupljanje dobitnika subvencije za kupovinu bicikala i električnih trotineta, kao i građana koji će se pridružiti, je u 11h, na Trgu nezavisnosti, odakle će krenuti zajednička vožnja. Nakon toga pristupiće se potpisivanju Ugovora na platou ispred zgrade Glavnog grada (Njegoševa 13)”, dodaju.
Iz Glavnog grada pozivaju građane da se pridruže promotivnoj vožnji, kao i medije da isprate događaj.
Konačna lista dobitnika subvencija dostupna je na link-u.



