Društvo

U toku oglas za prijem više ljekara u Vojsci Crne Gore

Oglas je raspisan 14. maja, a otvoren je 15 dana od dana objavljivanja.

“Po jedan radiolog, psihijatar i specijalista biohemije traže se na neodređeno vrijeme. Internista se traži na određeno vrijeme od dvije godine, do povratka ljekara sa specijalizacije, za mjesto načelnika Odjeljenja za primarnu zdravstvenu zaštitu Voda sanitetske podrške u Logističkom bataljonu”, navodi se u oglasu Ministarstva.

Opšti uslovi za prijem lica su: da je crnogorski državljanin i da nema državljanstvo druge države, da je zdravstveno sposobno za službu u Vojsci, da ima odgovarajuće obrazovanje, da nije osuđivano na bezuslovnu kaznu zatvora u trajanju dužem od šest mjeseci, da se protiv njega ne vodi krivični postupak za krivično djelo za koje se goni po službenoj dužnosti, da mu pravosnažnom presudom nije zabranjeno obavljanje određene djelatnosti, odnosno dužnosti i da mu u posljednje tri godine nije prestala služba u državnom organu ili pravnom licu zbog teže povrede službene dužnosti.

Sva lica koja konkurišu na pomenuta radna mjesta treba da imaju završen medicinski fakultet, položen stručni ispit za rad u zdravstvenom sistemu, završenu specijalizaciju iz tražene oblasti i da posjeduju licencu za rad, pojašnjavaju iz Ministarstva.

Prijavna dokumentacija šalje se na adresu: Ministarstvo odbrane – Direktorat za ljudske resurse, ulica Jovana Tomaševića br.29, Podgorica, sa naznakom: „Za javni oglas za popunu upražnjenih radnih mjesta civilnih lica sanitetske službe“.

 

 

Send this to a friend