Zbog održavanja trke brdskog šampionata Crne Gore MBAT “Njeguši 2026”, u subotu i nedjelju 11. i 12. jula, doći će do totalne obustave saobraćaja na regionalnom putu R1 Cetinje – Kotor na dionici Njeguši – Bukovica, za sve vrste vozila, prenosi Cetinjski list.
“Put će biti zatvoren u subotu i u nedjelju u istom terminu od devet do 16 sati”, saopštili su organizatori trke AMKK “Lovćen Racing team”.




Ima drugih puteva do mora,tako ajte polako!
opet caci igre…neke..il se vrace exit il ce bil lica na kupanje dase spuste pa trka za dimnu zavjesu…ha ha ha
Pametno,praznicni vikend,svakako 6 sati je voznje do TV ili KO,neka ste
A najbolje da se nista ne odrzava,kad je maraton kuku lele grad zatvorisekad je karneval kad je bilo koja manifestacija cudo se cini sto je zatvoren saobracaj.ero sad otvoren bulevar do TV pa opet kuku lele
Vala treba da postoji vrijeme za sve!
Neka održava ali ključ je u dobroj organizaciji
Niko ne brani nikome da odrzava bilo sta, ali smo na nivou razvoja od 1 ulice, i ta ulica nam sluzi za sve znas a ne za odrzavanje manifestacija jer neko ima nekih obaveza u toku dana, zivot znas ..
Nije tacno nema guzve ni vikendom ja idem svaki dan nekad ima u vecernjim satima ali to kratko traje
Trke su vazda bile 13. Jula druze moj. Ako ti se milije brckat imas I drugih puteva do mora